Sergio Ramos jest podobny do Józefa Stalina!? A Pep Guardiola do... Zapraszamy na przegląd sobowtórów piłkarzy! Jest kilka perełek!

Mówi się, że nic dwa razy się nie zdarza, a jednak... Pep Guardiola, Zlatan Ibrahimović, Sebastian Mila i wielu innych mają swoich sobowtórów. Kilka zdjęć rozbawi was do łez!
Sergio Ramos Josef Stalin Sergio Ramos Josef Stalin Sergio Ramos Josef Stalin

Sergio Ramos i Józef Stalin

Ok, może brzmi to trochę kontrowersyjnie, ale przyznajcie, że podobieństwo jest uderzające. Gwiazdor Realu Madryt bardzo nam przypomina byłego dyktatora ZSRR z jego lat studenckich.

Sebastian Mila i Waldemar Kiepski Sebastian Mila i Waldemar Kiepski Sebastian Mila i Waldemar Kiepski

Sebastian Mila i Waldemar Kiepski

Rozgrywający Lechii Gdańsk dobrze wie, że nie tylko on wygląda jak "Sebastian Mila". Z tego właśnie powodu pozował do zdjęcia ( a nawet wystąpił w serialu) z Waldemarem Kiepskim. "Walduś" to postać fikcyjna grana przez Bartosza Żukowskiego w serialu "Świat według Kiepskich".

Oezill Ferrari Oezill Ferrari Oezill Ferrari

Mesut Oezil i Enzo Ferrari

Reprezentant Niemiec jest niezwykle podobny do słynnego włoskiego kierowcy wyścigowego oraz założyciela marki Ferrari. Jedyne co ich rozróżnia to chyba tylko szybkość...

Torres Cochen Torres Cochen Torres Cochen

Fernando Torres i Sacha Baron Cohen

Jeżeli nie skojarzyliście po nazwisku, to na pewno znacie postacie w jakie wcielił się brytyjski komik. Sacha Baron Cohen to odtwórca Borata, Dyktatora czy Bruna. Może jego przyszłą produkcją będzie film biograficzny o Fernando Torresie?

Guardiola Gomorra Guardiola Gomorra Guardiola Gomorra

Pep Guardiola i Marco D`Amore

Wydawałoby się, że trudno znaleźć kogoś podobnego do takiego eleganta jak Guardiola, a jednak. Szkoleniowiec Bayernu Monachium przypomina Marco D`Amore, czyli włoskiego aktora. D`Amore wcielił się między innymi w postać Ciro z serialu "Gomorra".

De Gea Lama De Gea Lama De Gea Lama

David de Gea i ... Lama?

Hmm, chyba widać pewne podobieństwo.

Zlatan Zlatan Zlatan

Zlatan Ibrahimović i warszawski Zlatan

W zeszłe lato do Legii miał przejść Zlatan. Ostatecznie przyszedł Prijović, chociaż w Warszawie zameldował się również inny sobowtór szwedzkiego napastnika.

David Luiz Pomocnik Bob David Luiz Pomocnik Bob David Luiz Pomocnik Bob

David Luiz i Robert Terwilliger

Gdyby stoper PSG był postacią animowaną z pewnością wyglądałby jak Robert Terwilliger, znany lepiej jako Pomocnik Bob. Jeśli oglądaliście "Simpsonów" to wiecie o kim mowa.

Kosowski Agent Tomek Kosowski Agent Tomek Kosowski Agent Tomek

Kamil Kosowski i Agent Tomek

Były skrzydłowy reprezentacji Polski ma swojego sobowtóra wśród świata polityki. Chyba przyznacie, że były agent CBŚ wygląda podobnie do Kosowskiego.

Fabianski i sobowtór Fabianski i sobowtór Fabianski i sobowtór

Łukasz Fabiański i Matt LeBlanc

Bramkarz reprezentacji Polski i Swansea nie jest jedynym "Fabiańskim". Gwiazdor z Hollywoodu Matt Leblanc prezentuje się bardzo podobnie. Amerykanin przez lata był jednym z głównych aktorów serialu "Przyjaciele".

Więcej o: