Ekstraklasa

 • Dostał groźby po meczu z Wisłą. 'Pisali do mojej dziewczyny'

  Dostał groźby po meczu z Wisłą. "Pisali do mojej dziewczyny"

  Karol Angielski w rozmowie z portalem Weszlo.com przyznał, że po strzeleniu hat-tricka, który wyrzucił Wisłę Kraków z Ekstraklasy, otrzymał wiele nieprzyjemnych wiadomości. - Pisali do mnie i do mojej dziewczyny, straszyli, życzyli jak najgorzej - powiedział napastnik Radomiaka Radom.

 • Nowy trener Pogoni już pręży muskuły. Chce być pierwszy

  Nowy trener Pogoni już pręży muskuły. Chce być pierwszy

  - Przyszedłem tu, aby dać temu klubowi pierwsze mistrzostwo. Szczególnie biorąc pod uwagę to, że Pogoń kończyła ostatnie sezony będąc na podium. To najlepszy punkt startowy - powiedział Jens Gustafsson na pierwszej konferencji prasowej w Pogoni Szczecin.

 • Oficjalnie: Lukas Podolski podpisał kontrakt. Koniec spekulacji
 • Kibice Legii Warszawa wyjdą ze stadionu w meczu ostatniej kolejki. Na 17 minut
 • Błaszczykowski w ogniu krytyki. Wtem: Powinien mieć pomnik. Nigdy nie ucieka

  Błaszczykowski w ogniu krytyki. Wtem: Powinien mieć pomnik. Nigdy nie ucieka

  Jakub Błaszczykowski jest powszechnie krytykowany za spadek Wisły Kraków, ale byłego reprezentanta Polski broni trener Marek Motyka. - Kuba nigdy nie ucieka od kamer i wypowiadania się. Przyjdzie i na to moment. Wierzę w niego i wszyscy jesteśmy z nim. Nie dam o nim złego słowa powiedzieć - mówi były piłkarz Wisły, a obecnie trener LKS Śledziejowice.

 • Kulesza zamiecie sprawę pod dywan? W PZPN podzieleni. Kluby mogą się poczuć oszukane

  Kulesza zamiecie sprawę pod dywan? W PZPN podzieleni. Kluby mogą się poczuć oszukane

  Na poniedziałkowym zebraniu zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej pod głosowanie miała być poddana uchwała znosząca przepis o obowiązku gry młodzieżowcem w Ekstraklasie od najbliższego sezonu. Jak się jednak dowiedzieliśmy, trudno być pewnym czy do takiego głosowania w ogóle dojdzie. Przepis mocno dzieli środowisko, dlatego związek zastanawia się, czy nie przygasić emocji i w ogóle zrezygnować z głosowania.

 • Wisła spadła i będzie musiała zrobić porządek. Czystki w drużynie
 • Hitowy transfer Legii? Musi zaoferować rekordową pensję

  Hitowy transfer Legii? Musi zaoferować rekordową pensję

  Legia Warszawa po nieudanym sezonie w Ekstraklasie szuka wzmocnień przed kolejnymi rozgrywkami. Klub z Łazienkowskiej od kilku tygodni obserwuje Kolumbijczyka Oscara Estupinana. Na przeszkodzie mogą jednak stanąć oczekiwania finansowe tego piłkarza.

 • Pożegnał się z Lechem, idzie do Legii. Pozostały testy medyczne

  Pożegnał się z Lechem, idzie do Legii. Pozostały testy medyczne

  W środę Lech Poznań poinformował oficjalnie, że Pedro Tiba odejdzie z Lecha Poznań z zakończeniem obecnego sezonu. "Super Express" przekazał, że już w niedzielę przejdzie testy medyczne w Legii. Jeśli przejdzie je pomyślnie, podpisze z klubem 2-letni kontrakt.

 • Legia wzmacnia ofensywę. 28-letni Serb na celowniku