NBA. Anthony Davis da pracę marzeń. Szuka osobistego asystenta

Praca marzeń: Gracz NBA szuka osobistego asystenta - tak zaczyna się ogłoszenie, które w internecie zamieścił Anthony Davis, największa gwiazda New Orleans Pelicans.

"Szukam kogoś, kto mi pomoże, bym mógł skupić się na przygotowaniach do sezonu" - tłumaczy Davis. A potem wylicza obowiązki i wymagania w stosunku do kandydata: zawożenie rzeczy do pralni, spotkania z fanami i wywiady oraz znajomość miasta (Nowego Orleanu). Asystent Davisa powinien być wysoki (przynajmniej dwa metry wzrostu) i wyglądać schludnie oraz elegencko. Umiejętność gry w koszykówkę wymagana nie jest, ale może być atutem. Podobnie jak krzaczaste brwi lub wręcz jedna brew - to nawiązanie do samego Davisa, którego w NBA nazywają "jednobrew".

Praca jest na pełny etat, warunki finansowe nie zostały określone, ale Davisa stać na to, by zaoferować naprawdę godziwe pieniądze. Tylko w tym sezonie on sam będzie zarabiał nieco ponad 22 mln dol.

Ogłoszenie Anthony'ego DavisaOgłoszenie Anthony'ego Davisa http://neworleans.craigslist.org/ofc/5832352467.html

Można by mieć wątpliwości, czy ogłoszenie jest prawdziwe, ale sam Davis zamieścił je na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku. Jedyna wątpliwość, jak powstaje, to czy jest to oferta na serio czy część jakiejś akcji marketingowej.

Zespół Marcina Gortata na specjalnej sesji przed sezonem. Są nowe twarze [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo
Więcej o: