Tragiczna śmierć 25-letniego zawodnika NFL. "Straciłem brata"

Nie żyje Jeff Gladney. 25-letni obrońca Arizony Cardinals zginął w wypadku samochodowym. O śmierci zawodnika futbolu amerykańskiego poinformował jego agent Brian Overstreet.

Smutne wieści napływają ze Stanów Zjednoczonych. W poniedziałkowy poranek zginął jeden z najbardziej utalentowanych zawodników futbolu amerykańskiego - Jeff Gladney. 25-latek zmarł wskutek obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym w pobliżu centrum Dallas w Texasie. Według policji stanowej w zderzeniu udział wzięły dwa pojazdy. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby podróżujące samochodem marki Mercedes SUV - Jeff Gladney oraz jego dziewczyna. Przyczyną kolizji była nadmierna prędkość.

Zobacz wideo "Nareszcie można pobyć w garniturach a nie w dresach" Gala Ekstraklasy 2022

Jeff Gladney nie żyje. Przyjaciele żegnają 25-latka

O śmierci obrońcy Arizona Cardinals poinformował jego agent Brian Overstreet. - Prosimy o modlitwę za rodzinę i prywatność w tym trudnym czasie - powiedział mężczyzna na łamach gazety "Fort Worth Star – Telegram". 

Na tę tragiczną wiadomość bardzo szybko zareagowali przyjaciele 25-latka. "Straciłem brata, najlepszego przyjaciela, moją prawą rękę... To więcej, niż mogę unieść. Spoczywaj w pokoju Jeff. Strzeż mnie, bracie" - napisał na Twitterze Jalen Reagor, kolega z drużyny uniwersyteckiej. W tak nagłą śmierć amerykańskiego obrońcy nie mógł uwierzyć również Justin Jefferson - były kolega zespołowy. "Spoczywaj w pokoju" - zamieścił w mediach społecznościowych 22-latek.

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

legia - wartaRewolucja kadrowa w Warcie Poznań. Ośmiu piłkarzy żegna się z klubem

Gladney był obiecującym zawodnikiem futbolu amerykańskiego. W latach 2015-2019 występował uczelnianej drużynie Texas Christian University. Rok później został wybrany w pierwszej rundzie draftu NFL przez Minnesotę Vikings. 3 sierpnia 2021 roku władze zespołu zwolniły Amerykanina, po tym, jak został oskarżony o napaść na byłą dziewczynę. Ostatecznie sąd wydał wyrok uniewinniający. W marcu tego roku 25-latek znalazł nowe zatrudnienie, podpisując kontrakt z Arizona Cardinals. 

Więcej o: