Celia Jaunat błyszczy na trybunach podczas mundialu w Rosji. Czy przyniesie szczęście Grzegorzowi Krychowiakowi w meczu Polska-Japonia?

Celia Jaunat to jedna z tych WAG, która doskonale wie, jak wywołać wokół siebie medialny szum. Ukochana Grzegorza Krychowiaka podczas mundialu skradła serca fanów futbolu oraz fotoreporterów z całego świata. Od Celii Jaunat kibicującej na trybunach nie można było oderwać wzroku!

Polskie WAGs w meczu Polska-Senegal. Tak kibicowały piękne Polki

Celia Jaunat przed meczem Polska-Senegal wspiera reprezentację Polski

Tuż przed pierwszym gwizdkiem meczu Polska-Senegal, Celia opublikowała na swoim Instagramie zmysłowe zdjęcie z Grzegorzem Krychowiakiem. WAG miała nadzieję, że to właśnie ta fotografia przyniesie mu szczęście.

I hope it will bring you luck. Go go go POLSKA - napisała Celia.
 

Miss mundialu Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji

Celia Jaunat kibicująca podczas meczu Polska-Kolumbia

Obok takiej kibicki nie da się przejść obojętnie! Celia Jaunat to jedna z WAG, która wzbudza najwięcej skrajnych emocji wśród fanów na całym świecie - jedni ja kochają inni nienawidzą. Nic dziwnego, że ta niesamowicie atrakcyjna kobieta o niebotycznie długich i zgrabnych nogach, podczas meczu przykuwała uwagę zarówno fanów, jak i fotoreporterów.

 

Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

Jak Celia Jaunat spędza czas między meczami reprezentacji Polski?

Podczas mundialu, Celia nie tylko spędza czas na stadionowych trybunach, ale postanowiła również nieco pozwiedzać. Jedno z miejsc, które odwiedziła to restauracja Blackstarburger w Moskwie. Tę wizytę upamiętniła zdjęciem, na którym pozuje z gigantycznym burgerem.

No kochana jak to zjesz to 5 godzin na siłowni - napisała pod zdjęciem mama Grzegorza Krychowiaka.
 
Więcej o: