MMA, K1. Nastula będzie walczył z Yoshidą

Walką wieczoru podczas Gali Fighter Arena Łódź, która odbędzie się 3 września będzie pojedynek legendy polskiego judo, Pawła Nastuli z Hidehiko Yoshidy.

O kolejnym przeciwniku polskiego mistrza olimpijskiego wypowiedzieli się sam zainteresowany oraz organizator gali w Łodzi.

Paweł Nastula : " Yusuke Masuda pochodzi z teamu Hidehiko Yoshidy, bardzo popularnego zawodnika MMA w Japonii, mistrza olimpijskiego w judo z 1992. W tym klubie trenuje też Koji Kanechik, z którym miałem walczyć w 2008 r. na Torwarze ale organizator tamtej Gali nagle zrezygnował z jej organizacji w niewyjaśnionych dotąd okolicznościach. Organizatorzy Gali FIGHTERS ARENA ŁÓDŹ chcieli doprowadzić do spotkania właśnie z nim. Jednak Koji jest w trakcie przygotowań do innej walki toteż został z tego prestiżowego klubu wystawiony dla mnie - Yusuke Masuda. Jest to doświadczony zawodnik, walczył i w USA, i w Rosji i w Europie. Bardzo agresywny, trenował sambo i zapasy ."

Marcin Jesiotr, Klub Kick Fighters z Łodzi (organizator Gali): " Ze względu na to, że Paweł Nastula jest w Japonii nadal popularny domyślam się, że Yusuke będzie chciał dzięki tej walce wypromować się w swoim macierzystym kraju toteż spodziewam się mocnego ataku od samego początku. Gwarantuje to emocje na najwyższym poziomie, a przecież o to chodzi w tego rodzaju imprezach. Legendarny "Nastek" ciężko trenuje, by ten powrót do MMA. A przy okazji pierwszą walkę przed Polską publicznością, przypieczętować efektywnym zwycięstwem

Więcej o MMA i K-1 czytaj na Fight24.pl ?

Więcej o: