Żona Koke przyćmiewa inne WAGs? Nie tylko piękna, ale także niezwykle mądra

Tuż po meczu o Superpuchar Europy zrobiło się o niej głośno, gdyż to ona wspierała Koke w meczu Real Madryt - Atletico Madryt. Beatriz Espejel zdecydowanie nie należy do stereotypowych WAGs i oprócz bycia żoną znanego piłkarza, sama rozwija się zawodowo oraz naukowo.
Beatriz Espejel Beatriz Espejel www.instagram.com/beatrizespejel

Kim jest Beatriz Espejel?

Żona Koke to pochodząca z Hiszpanii, 29-letnia blogerka. Beatriz Espejel od najmłodszych lat stawia na wykształcenie i karierę naukową. Na co dzień prowadzi swoją stronę internetową, która porusza tematykę fitnessu, mody, urody oraz wystroju wnętrz.

Beatriz Espejel Beatriz Espejel www.instagram.com/beatrizespejel

Piękność o nieprzeciętnej inteligencji

Beatriz to jedna z najpiękniejszych WAGs w hiszpańskim futbolu, często porównywana do Sary Carbonero, ukochanej Ikera Casillasa. Jednak jej uroda to nie wszystko. Beatriz Espejel przykłada ogromną wagę do swojego wykształcenia. Ukończyła dwa kierunki na uniwersytecie w Madrycie - nauczanie języka obcego i wychowanie fizyczne. Hiszpańska WAG jest także ekspertką języka angielskiego. Żona Koke nie zamierza jednak na tym poprzestać - obecnie planuje studia na kierunku biznesowym.

Beatriz Espejel Beatriz Espejel www.instagram.com/beatrizespejel

Nieocenione wsparcie Koke

Podczas meczu Real Madryt - Atletico Madryt o Superpuchar Europy, hiszpański pomocnik Koke strzelił jednego gola, a jego zespół wygrał z Królewskimi 4:2. Po meczu Beatriz Espejel miała zatem mnóstwo powodów do dumy, co widać było na zdjęciach, które publikowała na Instagramie.

Tuż przed meczem zagrzewała do walki drużynę Atletico oraz swojego męża

Beatriz Espejel Beatriz Espejel www.instagram.com/beatrizespejel

Piękna, mądra i waleczna

Nie da się ukryć, że żona Koke pochwalić się może nie tylko wyjątkową urodą, ale także niesamowicie zgrabną sylwetką. Beatriz Espejel ćwiczy oraz stawia na zdrową i zbilansowaną dietę. Beatriz Espejel regularnie trenuje na siłowni, wykonując zarówno trening cardio, jak i siłowy. Co ciekawe, hiszpańska Wag uwielbia także treningi bokserskie, które równomiernie rozwijają wszystkie partie ciała, poprawiają postawę oraz kondycję.

Beatriz Espejel Beatriz Espejel www.instagram.com/beatrizespejel

Coraz bardziej popularna w social mediach

Beatriz Espejel zyskuje coraz większość popularność w Internecie. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 74 tysiące obserwatorów, a liczba ta wzrasta z dnia na dzień. Żona Koke jest doskonałym zaprzeczeniem stereotypów krążących o partnerkach sportowców oraz inspiracją dla wielu kobiet na świecie. Z całą pewnością o Beatriz będzie jeszcze głośno.

Więcej o: