Floyd Mayweather Jr wraca na ring!

31 grudnia Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) zmierzy się z kickbokserem i zawodnikiem MMA Tenshinem Nasukawą.

Walka odbędzie się podczas sylwestrowej gali organizacji Rizin Fighting Federation w Saitamie. Informację ogłoszono na konferencji prasowej w Tokio.

Niepokonany Mayweather zmierzy się z Tenshinem Nasukawą. 20-letni Japończyk jest kickbokserem (27-0, 21 KO) oraz zawodnikiem MMA (4-0). Nie wiadomo jeszcze na jakich zasadach zostanie stoczona walka. Czy będzie to pojedynek bokserski, kickbokserski, czy MMA. Wciąż trwają negocjacje. - Mogę się trochę poprzepychać, a trochę poboksować - mówi Mayweather.

- Nie było łatwo doprowadzić do tej walki, ale mówiliśmy ludziom, że wszystko jest możliwe. Staramy się im dawać to czego chcą, czyli krew, pot i łzy. Po mojej stronie będzie doświadczenie, po jego młodość - powiedział 41-letni Amerykanin.

- Kiedy tylko zaproponowano mi taki pojedynek, od razu się zgodziłem, bez jakichkolwiek pytań. To będzie prawdopodobnie największy wieczór w mojej karierze. Chcę być pierwszym, który pokona Mayweathera. Mój cios odmieni historię. I nie obchodzi mnie, czy będę mógł kopać, czy nie. Wierzę, że wygram - powiedział Nasukawa.

Mayweather Jr ostatnią walkę stoczył w sierpniu ubiegłego roku, kiedy pokonał przez TKO w 10. rundzie Conora McGregora. Za ten pojedynek zarobił prawie 300 mln dolarów.

W połowie października Floyd Mayweather Jr odpowiedział na wyzwanie Chabiba Nurmagomiedowa.

>>> Krzysztof Głowacki stoczy walkę o mistrzostwo świata!

>>> Anthony Yigit z fatalną kontuzją. Sędzia przerwał walkę [ZDJĘCIE]

>>> Izu Ugonoh będzie walczył z Alim Erenem Demirezenem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.