Boks. Artur Szpilka wraca na ring. Będzie walczył na PGE Narodowym. Andrzej Fonfara: To jest koniec

Artur Szpilka wraca na ring. Pięściarz będzie walczył na gali organizowanej przez Marcina Najmana, która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie. "To jest koniec" - komentuje Andrzej Fonfara.

Szpilka po raz ostatni pojawił się w ringu w połowie lipca ubiegłego roku. Przez techniczny nokaut przegrał wówczas z Adamem Kownackim. Po porażce pojawiały się pogłoski, że pięściarz mógłby porzucić ring i spróbować swoich sił w MMA, które zaczął trenować.

Ale nic z tego. Przynajmniej na razie, bo w czwartek wieczorem Szpilka za pośrednictwem swojego Twittera poinformował, że wraca na ring. Będzie walczył na gali organizowanej przez Marcina Najmana, która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym.

Decyzję pięściarza skrytykował inny czołowy polski bokser - Andrzej Fonfara, który, w odpowiedzi na zdjęcie Szpilki, napisał, że odrzucił podobną propozycję ze względu na osobę organizatora. - To jest koniec...Też miałem taką propozycje ale jak dowiedziałem się , że EL Testosteron to organizuje powiedziałem Nigdy i za żadne $ ... w każdym razie Arturo życzę udanego powrotu" - napisał Fonfara (pisownia oryginalna).

Rywal Szpilki nie jest jeszcze znany. Wiadomo, że anonserem będzie znany na całym świecie Michael Buffer. Wydarzenie swoim występem umili także gwiazda polskiej estrady - Edyta Górniak. A w ringu zobaczymy m.in. Mariusza Wacha, Artura Binkowskiego, Izu Ugonoha i Ewę Piątkowską.

Boks. Izu Ugonoh zmierzy się z byłym rywalem Tomasza Adamka?

Więcej o: