Sportowe kalendarze na nowy rok

Jest takie przysłowie noworoczne: Minął wspaniały bal sylwestrowy, Nowy Rok budzi się z bólem głowy. Wprawdzie posylwestrowy kac przed nami, ale noworoczny ból głowy mamy już teraz - przez urodzaj w temacie erotyczno-sportowych kalendarzy na A.D 2011. A to dopiero początek boomu.

Kickin' It Women's Soccer Calendar

12 pięknych ujęć pięknych kobiet uprawiających piękną dyscyplinę sportu. Atletki od urodzenia, piłkarki z wyboru. Ciężko się oprzeć przed takimi zczubakami. Styczeń - śliczny wolej. Luty - wślizg marzeń. Marzec - ostro bita piłka. I tak do grudnia.

 

Dlaczego przez ten tekst trzeba się przeklikiwać

Rozbierany kalendarz rugbistek z Old Boys University w Wellington

Pani powyżej nazywa się Lock Bekki Abernethy i na potrzeby kalendarza jest Marcem. Mówi, że chciała wystąpić w projekcie, bo jest normalną kobietą, która gra przy okazji w rugby, a nie odwrotnie. My jesteśmy normalnymi facetami, zupełnie przy okazji dostrzegają piłkę w dłoni tej pani.

Women of Rock

Dziewczęta wiszące na skałach - dwanaście wspinaczkowych ujęć ukazujących (jak twierdzi wydawca) naturalne piękno kobiet połączone z duchem sportowej rywalizacji. Od siebie możemy dodać - ujęcia pokazują kaloryfer na brzuchach, którego naturalne piękno wywołuje w nas trwogę.

Kalendarz Any Ivanović

W tym przypadku specjalna rekomendacja jest zbędna, specjalna sesja do kalendarza także. Ana na korcie przekonuje nas wystarczająco. Dwanaście razy. Niestety, układ kalendarza (6 kartek, po obu stronach Ana) uniemożliwia podziwianie na raz wszystkich fotek.

Kalendarz WAGs i kibicek Dundee

Dundee nie ma pieniędzy, Dundee traci dyscyplinarnie punkty w lidze i otrzymuje zakaz przeprowadzania transferów. Ale piłkarze Dundee mają swoje fanki, żony i kochanki, które wystąpiły w sesji zdjęciowej do kalendarza, który ma zarabiać na zadłużony klub. Podobną akcję zresztą przeprowadziły fanki Hutnika Kraków. Efekt: każdy z tych klubów jest goły i wesoły.

Golf Etiquette

Cóż, jest to propozycja na nowy dress code dla golfistek. Winszujemy pomysłu i kto wie, może z czasem zaczniemy interesować się tym sportem bardziej. Do tej pory myśleliśmy, że wszystkie piękne kobiety golfa są we władaniu jednego człowieka.

Półnaga WAG i ekspertka piłkarska

Marika Fruscio, była kochanka Pippo Inzaghiego i niecodzienna ekspertka piłkarska wydała kalendarz ze swoimi toplessowymi fotkami. Odradzamy zbyt długie wpatrywanie się w tę sesję - można dojść do przekonania, że bramka jest jedna, a piłki są dwie.

Sports Illustrated Swimsuit Calendar

Ta lista nie mogłaby istnieć bez udziału pięknych modelek ze Sports Illustrated. Kalendarzy tego wydawnictwa jest sporo, możecie sobie wybrać. Albo wciąż czekać na kolejne propozycje wydawnicze - nie ma wątpliwości - im bliżej stycznia, tym będzie ich przybywało. Zachęcamy kibicki do spontanicznych akcji wspierających kluby piłkarskie (nie tylko te bardzo biedne) - moda na rozbierane sesje kalendarzowe wciąż kwitnie. Chętnie zbierzemy jej plony.