Wielka radość Polaków w szatni i w autokarze po zwycięstwie nad Irlandią Północną [ZDJĘCIA]

Reprezentacja Polski pokonała 1:0 Irlandię Północną w pierwszym meczu grupowym Euro 2016. Piłkarze Adama Nawałki po spotkaniu udostępniali swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak świętowali sukces.
Tak cieszyli się w szatni reprezentanci Polski po wygranym 1:0 meczu z Irlandią Północną. Piłkarze Adama Nawałki po spotkaniu udostępniali zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak świętowali sukces. Tak cieszyli się w szatni reprezentanci Polski po wygranym 1:0 meczu z Irlandią Północną. Piłkarze Adama Nawałki po spotkaniu udostępniali zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak świętowali sukces. Facebook "Łączy nas piłka"
Tak cieszyli się nasi piłkarze po wejściu do autokaru. Tak cieszyli się nasi piłkarze po wejściu do autokaru. Facebook "Łączy nas piłka"
Grzegorz Krychowiak z nagrodą dla najlepszego zawodnika meczu. Grzegorz Krychowiak z nagrodą dla najlepszego zawodnika meczu. Facebook "Łączy nas piłka"
"Wszystkiego najlepszego dla Tomka Iwana, to jest dopiero początek" - napisał pod tym zdjęciem Grzegorz Krychowiak. Iwan miał w niedzielę 45. urodziny. Facebook Grzegorza Krychowiaka
Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk i Tomasz Iwan Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk i Tomasz Iwan Facebook Michała Pazdana
Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak Facebook Grzegorza Krychowiaka