Piłkarze, którzy mieli romans z żonami kolegów z drużyny

John Terry to z pewnością najsłynniejszy ?kolega?, który miał romans z żoną kolegi z zespołu. Okazuje się jednak, że takich incydentów w piłkarskich drużynach było dużo więcej. Ot, choćby jego brat.
John Harkes i Eric Wynalda John Harkes i Eric Wynalda AP

9. John Harkes

Reprezentant USA nieźle namieszał w 1998 roku. Mimo, że był kapitanem to selekcjoner Steve Sampson nie miał wątpliwości, że trzeba go wyrzucić z kadry, gdy wyszło na jaw, że miał romans z żoną Erica Wynaldy.

Cristian Keller Cristian Keller dailymail.co.uk

8. Christian Keller

A to z kolei piłkarz, który nawet jest dumny ze swojego postępowania. Piłkarz duńskiego Randers FC został przyłapany z żoną kolegi Jonasa Borringa w... szatni zespołu. Po wszystkim tłumaczył się, że "podążał za uczuciami" i nie czuje, że zrobił coś złego. Klub miał inne zdanie.

Kevin De Bruyne, Caroline Lijnen i Thibaut Courtois Kevin De Bruyne, Caroline Lijnen i Thibaut Courtois 101greatgoal.com

7. Thibaut Courtois

Pomieszanie z poplątaniem w kadrze Belgii. W rolach głównych Thibaut Courtois i Kevin De Bruyne. A było tak. W 2012 roku De Bruyne miał dziewczynę, która się nazywała Caroline Lijnen. I Caroline dowiedziała się, że jej rudowłosy partner właśnie zdradził ją z jej przyjaciółką. Ta odpłaciła mu się romansem z obecnym bramkarzem Chelsea. A wszystko wyszło na jaw w 2014 roku.

Trójka bohaterów, gdy się jeszcze lubili Trójka bohaterów, gdy się jeszcze lubili goal.com

6. Mauro Icardi

Konflikt w kadrze Argentyny. Mauro Icardi odbił żonę Maxi Lopeza Wandę Narę, mimo że byli oni już sporo po ślubie i mieli trójkę dzieci. Maxi Lopez nigdy nie wybaczył tego byłemu koledze. Gdy tylko mierzą się ze sobą ich drużyny w lidze włoskiej, ostentacyjnie unika uściśnięcia dłoni z napastnikiem Interu.

Michal Platini, jego żona i Jean Francois-Larios Michal Platini, jego żona i Jean Francois-Larios radiojambo.co.ke

5. Jean Francois-Larios

Mało znany francuski piłkarz. W Saint-Etienne w 167 meczach strzelił 36 goli. Pseudonim "Turbo" ze względu na jego szybkość. Jednak najbardziej znany jest z tego, że miał romans z żoną... Michela Platiniego. Tak, tego Platiniego. Tak, ten nikomu nieznany Jean Francois-Larios.

Ghańscy bohaterowie skandalu Ghańscy bohaterowie skandalu mirror.co.uk

4. Jordan Ayew

Jakiś czas temu wypłynęła taśma, dzięki której dowiedzieliśmy się, że reprezentant Ghany przez cztery lata potajemnie spotykał się z żoną kolegi z kadry Afriye'a Acquaha. Co prawda ona tłumaczyła się, że nie były to cztery lata, a cztery dni, ale to wcale sprawy nie załagodziło.

3. Michael Ballack

Były kapitan reprezentacji Niemiec jest kolejnym znanym piłkarzem na tej niechlubnej liście. On z kolei miał romans z żoną Christiana Lella. W karierze mu to jednak nie przeszkodziło. Pozostał w reprezentacji i nadal był jej kapitanem.

Tutaj jest wszystko wyjaśnione Tutaj jest wszystko wyjaśnione ilyke.co

2. John Terry

Najsłynniejsza afera tego typu w piłkarskim świecie. W 2010 roku wyszło na jaw, że John Terry, kapitan Chelsea, spotykał się z żoną kolegi z drużyny Wayne'a Bridge - Vanessą Perroncel. Ale z klubu odszedł akurat ten niewinny.

Paul Terry Paul Terry skysports.com

1. Paul Terry

Tak, to nazwisko to nie przypadek. To starszy brat Johna. Mniej znany, ale podobnie się zachowujący. Grając w Rushden & Diamonds robił nie to, co wypada z żoną Dale'a Robertsa.