Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze gole weekendu, których nie widzieliście [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny przegląd najlepszych bramek z rozgrywek, które niekoniecznie goszczą na waszych ekranach! W programie m.in. niezwykła przewrotka, dwa wspaniałe wolne i bonusowy bramkarz strzelający przez całe boisko

Gianluca Lapadula (Pescara)

26-letni już napastnik sześć lat spędził w Parmie, skąd był wypożyczany do aż siedmiu zespołów, ale wygląda na to, że wreszcie rozbłysnął. Od 2015 r. Gianluca Lapadula gra w Pescarze (Serie B) i podobno obserwowany jest przez Leicester i Tottenham! A mecze wygrywa takimi bramkami:

James Tavernier (Rangers)

24-letni obrońca James Tavernier pięć lat spędził na wypożyczeniach z Newcastle United, a od zeszłego sezonu jest zawodnikiem "Strażników" z Glasgow.

Anglik strzelił w tym sezonie już dziewięć goli i ani na chwilę nie opuścił boiska! Trudno się dziwić:

Dino Hotić (NK Krsko)

A takie rzeczy wyprawia zaledwie 20-letni słoweński pomocnik Dino Hotić, wypożyczony aktualnie z NK Maribor do NK Krsko (oba kluby grają w tamtejszej ekstraklasie).

To pierwsza oficjalna bramka gracza, który regularnie występuje też w młodzieżowej kadrze kraju.

Barrie McKay (Rangers)

Jeszcze jeden piękny gol zdobyty przez Szkotów, ale tym razem z półfinału pucharu kraju z Celtikiem. To bramka zdobyta w dogrywce na 2:1. Celtic jednak wyrównał, ale Rangers wygrali w karnych 5:4. Gola strzelił 21-letni skrzydłowy, młodzieżowy reprezentant Szkocji Barrie McKay.

Tranquillo Barnetta (Philadelphia Union)

30-letni reprezentant Szwajcarii Tranquillo Barnetta przeniósł się w zeszłym roku z Schalke 04 do grającego w MLS Philadelphia Union. Dotąd nie robił wielkiego wrażenia, ale w meczu z Orlando City wszedł z ławki i strzelił zwycięskiego gola:

Jan Lastuvka (Dnipro Dniepropetrowsk)

Jan Lastuvka znalazł się tu na pocieszenie. 33-letni czeski bramkarz, występujący od siedmiu lat w Dnipro Dniepropetrowsk, strzelił cudnego - niestety, nieuznanego z powodu spalonego - gola.

Mimo wszystko, Dnipro zdołało pokonać Zorię Ługańsk 2:1.