Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze gole weekendu, których nie widzieliście [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny przegląd najlepszych bramek z rozgrywek, które niekoniecznie goszczą na waszych ekranach! W programie m.in. pięknie wkręcona piłka w Championship, świetna akcja i lob z połowy boiska oraz popis Amerykanek!

Junior Hoilett (QPR)

W ostatniej kolejce Championship, Queens Park Rangers wygrali z Brentford 3:0. Może bez wielkiej dramaturgii, za to z wielkim golem Juniora Hoiletta:

Oto jak piłkę wkręcił 25-letni kanadyjski skrzydłowy:

Zdjęcie ADIDAS PIŁKA EURO 2016 GLIDER r.5 AC5448 Zdjęcie Adidas Piłka nożna 11Glider Zdjęcie Adidas PIŁKA NOŻNA X GLIDER 5 S90191
ADIDAS PIŁKA EURO 2016 GLID... Adidas Piłka nożna 11Glider Adidas PIŁKA NOŻNA X GLIDER...
Porównaj ceny Sprawdź ceny Porównaj ceny
źródło: Okazje.info

Quincy Amarikwa (San Jose Earthquakes)

28-letni Amerykanin Quincy Amarikwa już w drugiej kolejce MLS mógł zdobyć bramkę sezonu! Pobiegł z własnej połowy i po jakimś czasie zdecydował się na (piękne) przelobowanie bramkarza.

Earthquakes wygrali z Portland Timbers 2:1 (jeśli nie widzisz filmu, kliknij tutaj).

Michael Doyle (Portsmouth)

Portsmouth wygrało na wyjeździe 3:1 z Accrington Stanley w ostatniej kolejce League Two. Ozdobą meczu na szczycie był niesamowity wolej Michaela Doyle'a.

Tak naprawił niewykorzystany rzut wolny 34-letni irlandzki pomocnik:

Brahim Diaz (Manchester City U18)

16-letni Brahim Diaz robi ostatnio niezłą furorę w zespole Manchesteru City do lat 18. Zawodnik błysnął kolejny raz w starciu dwóch uznanych angielskich akademii, czyli meczu City z Chelsea.

Manchester wygrał 4:3, znakomity rajd nastolatka można obejrzeć poniżej (od 1:10).

Alex Morgan (USA)

W ubiegłym tygodniu zakończył się charytatywny turniej piłkarski kobiet. Amerykanki wygrały wszystkie mecze, na deser pokonując Niemki 2:1.

A 26-letnia napastniczka Alex Morgan przyjęła doskonałe podanie i świetnie wykończyła akcję: