Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze gole weekendu, których nie widzieliście [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny już przegląd najlepszych bramek z rozgrywek, które niekoniecznie goszczą na waszych ekranach! Tym razem zobaczycie m.in. wspaniałe woleje, kiełkującyh geniuszy i niezwykłe zjawisko (ale nie powiemy, jakie)

Hugo Firmino, Oriental Lizbonna vs Vitória Guimaraus II, druga liga portugalska

Zazwyczaj zachwycamy się drugą (i trzecią, i czwartą, i jak trzeba to siódmą) ligą angielską, ale okazuje się, że w niższych klasach rozgrywkowych Portugalii też potrafią huknąć z woleja! 27-letni Hugo Firmino cofnął się lekko za pole karne i wspaniale przyjął, a zarazem huknął (na tym w końcu polega wolej) prosto w bramkę. 

Jeff Reine-Adelaide, Arsenal vs Swansea, młodzieżowy Puchar Anglii

W piątek Arsenal u-18 pokonał młodzieżowy zespół Swansea, a jedną z bramke strzelił niejaki Jeff Reine-Adelaide, o którym już jest głośno, a będzie jeszcze głośniej, więc dobrze się przypatrzcie.

 

LA Galaxy U-16 vs Strikers FC

A co, jeśli Wam powiemy, że przyszłość piłki noznej należy do Ameryki? I, że świat się skończy najdalej za 10 lat, jak przestaną skupować podstarzałe dojrzałe europejskie gwiazdy, bo wyhodują swoje?

Arturo Vidal, Bayern Monachium vs Karlsruhe

Co, powiecie, Arturo Vidal w Stadionach Z Czuba? Bayern Monachium w Stadionach Z Czuba? A tak, odpowiemy, w końcu jak często oglądacie sparingi i mecze towarzyskie? To raz, a dwa - jak często oglądacie Bayern przegrywający mecz? No właśnie. Więc Bayern przegrał sparing z Karlsruhe, ale na pocieszenie Arturo Vidal strzelił takiego oto pięknego gola:

 

Carlos Bacca, AC Milan vs Capri, Puchar Włoch

Półfinał Pucharu Włoch też mogliście przegapić, ale my nie pozwolimy Wam przegapić niesamowitego trafienia Carlosa Bacci: