Kolejne problemy Neymara przed Copa America! Brazylijczyk opuścił trening z kontuzją [WIDEO]

Tuż przed rozpoczęciem Copa America 2019 pech zdaje się nie opuszczać Neymara. Podczas treningu reprezentacji Brazylii zawodnik PSG doznał kontuzji i nie dokończył zajęć. Pojawiły się już pierwsze doniesienia o stanie zdrowia 27-latka.
Zobacz wideo

Kilka dni temu selekcjoner reprezentacji Brazylii – Tite – postanowił, że Neymar nie będzie już kapitanem narodowej kadry. W tej roli, podczas zbliżającego się Copa America, zastąpi go Dani Alves. Na tym kłopoty gwiazdora PSG się jednak nie kończą. Podczas ostatniej sesji treningowej „Canarinhos” 27-latek doznał kontuzji i musiał opuścić zajęcia. Neymar nabawił się urazu lewego kolana przy oddawaniu strzału. Ten moment można zobaczyć na poniższym wideo:

Neymar nabawił się urazu tuż przed Copa America! Brazylijczyk nie dokończył treningu

Według lekarza reprezentacji Brazylii – Rodrigo Lasmara – uraz nie powinien mieć poważniejszych konsekwencji, choć na dokładną diagnozę trzeba będzie jeszcze poczekać. Dziś piłkarz PSG ma przejść kolejną serię badań i poznać dokładną diagnozę.

Copa America 2019 rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 7 lipca, a gospodarzem turnieju będzie Brazylia. „Canarinhos” będą rywalizować w grupie A z: Boliwią, Peru i Wenezuelą. Przed trzema laty najlepsi w Ameryce Południowej okazali się piłkarze Chile. 

Więcej o: