Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grzegorz Krychowiak nie wystąpi w pierwszych meczach sezonu

Grzegorz Krychowiak kilka dni temu podpisał kontrakt z Lokomotiwem. Do mistrzów Rosji dołączył na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją wykupienia go przez moskiewski klub. W pierwszych meczach sezonu Polak jednak nie zagra.

- Grzegorz Krychowiak nie poleciał do Niżnego Nowogrodu, ale niebawem dołączy do drużyny. Na razie trwa jednak kompletowanie dokumentów niezbędnych do jego zarejestrowania w związku - zdradził rzecznik prasowy Lokomotiwu Moskwa w rozmowie z agencją "TASS".

We wspomnianym Niżnym Nowogrodzie Lokomotiw zmierzył się z CSKA Moskwa w spotkaniu o Superpuchar Rosji (0:1 po dogrywce). Krychowiak nie zagrał. Podobnie może być również z pierwszymi meczami ligowymi, bo władze kluby cały czas załatwiają dokumenty potrzebne do zarejestrowania nowego zawodnika.

Poza sprawami związanymi z dokumentami, Krychowiak na debiut będzie musiał poczekać także ze względu na to, że stracił niemal cały okres przygotowawczy. Najpierw Polak był bowiem na urlopie po udziale reprezentacji Polski w mistrzostwach świata, a później, po powrocie do Paris Saint-Germain, trenował tylko indywidualnie.

***

>> Aleksandr Gołowin piłkarzem AS Monaco

>> Besnik Hasi, były trener Legii Warszawa, znalazł nowy klub!

>> Łukasz Teodorczyk niechciany w Anderlechcie. Polak musi szukać nowego klubu

>> Wojciech Szczęsny skomentował transfer Ronaldo: Cristiano sprawia, że wygranie Ligi Mistrzów jest bardziej realne