Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ronaldo wyśmiany przez rywala z Serie A. "Trudno w to uwierzyć"

- Ronaldo wygląda jak Ken - w rozmowie z autorami pocastu "Libres de Humo" powiedział Alejandro Gomez. Piłkarz Atalanty porównał gwiazdora Juventusu do popularnej... lalki.

Obsesyjna praca nad formą fizyczną i umiejętnościami boiskowymi, a także dbanie o nienaganny wygląd zewnętrzny - to rzeczy, z których słynie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk od lat znajduje się na ustach kibiców na całym świecie. Nie tylko ze względu na wyniki osiągane w piłce, ale także właśnie ze względu na wspomniane dbanie o wygląd. Wiele osób w dbaniu o siebie problemu nie widzi. Są jednak tacy, którzy uważają, że Ronaldo przesadza i czasami przywiązuje do wyglądu zbyt dużą wagę.

Zobacz wideo Juventus - Lazio 2:1. Ronaldo z dwoma golami - skrót meczu [Eleven Sports]

Piłkarz Atalanty skrytykował Cristiano Ronaldo. Porównał go do popularnej lalki

Do drugiej ze wspomnianych grup należy z pewnością Alejandro Gomez, kapitan Atalanty Bergamo, który podczas rozmowy z autorami podcastu "Libres de Humo" nie szczędził szyderczych uwag skierowanych do Ronaldo. - Jest jak przystojna lalka. Trudno w to uwierzyć, ale wygląda jak Ken - powiedział 32-latek.

I dodał: Ronaldo jest na szczycie od dawna, a cały czas przejmuje się tym, co mówią o nim ludzie. Zwraca uwagę, gdy nie dostaje od nich wystarczającego uznania.

W tym roku tego uznania Ronaldo brakować jednak nie powinno. Portugalczyk dotychczas wystąpił w 43 spotkaniach Juventusu w tym sezonie, strzelając w nich 34 gole (we wszystkich rozgrywkach). 35-latek jest wiceliderem klasyfikacji najlepszych strzelców Serie A, w której do pierwszego Ciro Immobile traci tylko jedną bramkę (Ronaldo ma na koncie 30 trafień, Immobile 31).

Przeczytaj także: