Luis Suarez może odejść z Barcelony. Dostał znakomitą ofertę

Luis Suarez może odejść z FC Barcelony do Interu Miami, klubu Davida Beckhama - informuje "Mundo Deportivo". Mistrzowie Hiszpanii nie będą robić mu problemów, jeśli zdecyduje się na odejście.
Zobacz wideo

Luis Suarez ma kontrakt ważny z FC Barceloną do 2021 roku. O jego sprowadzeniu marzy David Beckham, który jest jednym ze współwłaścicieli Interu Miami, klubu, który będzie grał w amerykańskiej MLS. Według "Mundo Deportivo" Suarez poważnie rozważa możliwość transferu, który mógłby być dobrą kulminacją jego kariery. 32-latek w ostatnich dwóch sezonach miał problemy zdrowotne i "wie, że nie pogra już długo na najwyższym poziomie". Inter Miami oferuje mu szansę na podpisanie ostatniego wielkiego kontraktu.

Luis Suarez ma ofertę czteroletniego kontraktu

Władze Barcelony uważają, że Suarez mógłby zechcieć odejść z klubu w styczniu 2020 roku. Z informacji radia Katalonia wynika, że Urugwajczyk dostał ofertę podpisania aż czteroletniego kontraktu ze znakomitymi finansami. Piłkarz Barcelony nie odrzucił tej oferty i poważnie ją rozważa. Co ważne, "Duma Katalonii" nie będzie robiła mu przeszkód w transferze, jeśli zdecyduje się na taki krok. Mistrzowie Hiszpanii już w poprzednim sezonie chcieli pozyskać napastnika, który byłby w stanie zastąpić Suareza.

Inter Miami pracuje również nad innym wielkim transferem. Według Alvaro Izquierdo, dziennikarza FOX Deportes, z klubem Davida Beckhama porozumiał się Edinson Cavani. Do transferu miałoby dojść po zakończeniu tego sezonu, latem 2020 roku.

Więcej o: