Premier League. Manuel Almunia stawia ultimatum

Jeśli nie będę miał zagwarantowanej pozycji bramkarza numer jeden, odejdę - takie ultimatum miał postawić zdaniem gazety ?Daily Star? Manuel Almunia, bramkarz Arsenalu.

Hiszpan jest zirytowany pojawiającymi się każdego dnia transferowymi plotkami, które sugerują, że Arsenal już wkrótce podpisze kontrakt z nowym bramkarzem. Ostatnio mówiło się m.in. o Marku Schawrzerze (Fulham), Pepie Reinie (Liverpool) czy Shay'u Givenie (Manchester City).

Dodatkowo, atmosferę podgrzewają tabloidy, które bez przerwy krytykują słabo spisujących się Almunię oraz Łukasza Fabiańskiego i żądają zdecydowanej reakcji klubu.

Arsenal żadnej z umów nie sfinalizował, co prawdopodobnie będzie oznaczać, że to on znajdzie miejsce w wyjściowej jedenastce w niedzielnym meczu z Liverpoolem. Almunia, który w Arsenalu rozegrał już 161 meczów, czuje się niechciany.

Jeśli Arsenal sprowadzi nowego bramkarza, Hiszpan będzie chciał odejść. "Daily Star" uważa, że jeśli Almunia opuści klub, to trafi najprawdopodobniej do Hiszpanii.

Wenger bliski przedłużenia kontraktu z Arsenalem ?

Więcej o: