Premier League. Terry zdumiony decyzją Chelsea Londyn

1 lipca wygasa kontrakt Joe Cole'a w Chelsea Londyn. Klub nie zdecydował się przedłużyć z piłkarzem kontraktu. - Jestem po prostu zdumiony, że klub tak łatwo pozwolił mu odejść - powiedział John Terry, gwiazdor Chelsea.

Cole jeszcze przed wylotem na zgrupowanie reprezentacji Anglii przed MŚ w RPA odrzucił propozycję nowego kontraktu, w którym klub oferował mu 90 tys. funtów tygodniowo. Lewoskrzydłowy chciał bowiem zarabiać tyle, ile największe gwiazdy zespołu, czyli w granicach 150 tys. funtów za tydzień. Negocjacje zakończyły się fiaskiem i działacze Chelsea ostatecznie zdecydowali się nie przedłużać umowy z pomocnikiem.

Zdumiony taką sytuacją jest gwiazdor Chelsea - John Terry.

- Nie mogę sobie tego wyobrazić. Jestem po prostu zdumiony, że klub tak łatwo odpuścił. Wszyscy jesteśmy taką decyzją rozczarowani - powiedział obrońca.

- On był dla nas istotnym graczem. Teraz, kiedy wrócił do formy po kontuzji, byłby dla nas bardzo przydatny - mówił Terry.

- Pamiętajcie, że zdobył dla nas bardzo ważnego gola z Manchesterem United, czym przyczynił się do zdobycia przez nas tytułu - dodał Anglik.

- Joe jest jednym z najlepszych graczy w naszym kraju - zakończył John Terry.

Chciałbym grać w Chelsea - przyznaje Silva ?

Więcej o: