Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kontrakt dla Coutinho jest już gotowy. Barcelona i Bayern go nie chcą

Chelsea obserwuje Philippe Coutinho. Londyński klub jest zainteresowany pozyskaniem zawodnika w najbliższym oknie transferowym - taką informację podał kataloński "Sport".

Chelsea ma już przygotowany kontrakt dla Philippe Coutinho i jest poważnie zainteresowana zawodnikiem. Media podają, że londyński klub chciałby pozyskać zawodnika na zasadzie wypożyczenia, z możliwością wykupu Brazylijczyka z Barcelony. Oba kluby już kontaktowały się ze sobą w tej sprawie.

Zobacz wideo Ile klubów awansuje do ekstraklasy? PZPN wyjaśnia sprawę. "Tak musi być"

Philippe Coutinho bez przyszłości w Bayernie Monachium

Philippe Coutinho formalnie jest zawodnikiem FC Barcelony. Brazylijczyk nie spełnił jednak oczekiwań Dumy Katalonii, dlatego klub zdecydował się na wypożyczenie zawodnika. Aktualnie Coutinho gra w Bayernie Monachium, który nie jest zainteresowany wykupem zawodnika. Po zakończeniu sezonu, pomocnik wróci do Hiszpanii, jednak media wskazują, że także Quique Setien nie skorzysta z 27-letniego pomocnika. 

W wyścigu po Philippe Coutinho ustawiła się Chelsea Londyn, która widziałaby w go składzie na miejscu Williana. Umowa 31-letniego napastnika kończy się w czerwcu 2020 roku, a obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu.