Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Chelsea zagra z Sevillą w Warszawie

To będzie prawdziwa gratka dla kibiców Chelsea w Polsce. Podczas przerwy międzysezonowej "The Blues" rozegrają trzy spotkania kontrolne w ramach International Champions Cup. Dwa z nich zostaną rozegrane w Szwecji, a jedno w Polsce!

We wtorek został ogłoszony terminarz tegorocznej International Champions Cup, czyli turnieju towarzyskiego, który rozgrywany jest na przełomie lipca i sierpnia. Biorą w nim udział najlepsze europejskie drużyny, a rozgrywane są na całym globie, tak aby jak najwięcej kibiców rozsianych po całym świecie mogło zobaczyć na żywo swoich ulubieńców. Spotkania głównie będą rozgrywane w Azji oraz Ameryce Północnej, jednak część pojedynków będzie też można zobaczyć w Europie.

Kibiców Chelsea najbardziej zainteresuje fakt, że mecz z Sevillą CF zostanie rozegrany na PGE Narodowym w Warszawie. Pojedynek odbędzie się 28 lipca, co oficjalnie zostało już potwierdzone przez klub.

Oprócz meczu w Warszawie, "The Blues" zagrają także z Interem Mediolan na stadionie Ullevi w Goteborgu 1 sierpnia, a 3 dni później na Friends Arenie w Sztokholmie zmierzą się z Arsenalem.

Z innych spotkań, które zostaną rozegrane w Europie odbędzie się mecz Bayernu z PSG (data jeszcze nie ustalona; Klagenfurt, Austria), Sevilli z Benficą (20 lipca w Zurychu, Szwajcaria), a także Interu z Sevillą  (7 sierpnia w Lecce, Włochy).

Przedsprzedaż biletów na International Champions Cup rozpocznie się od 9 maja. Wejściówki będzie można nabyć pod tym linkiem.

Zobacz wideo