Premier League. Liverpool znalazł następcę Carraghera?

Liverpool podczas najbliższego lata będzie chciał kupić kapitana Swansea Ashleya Williamsa. Ma on być następcą Jaimiego Carraghera. Inne cele transferowe Brendana Rodgersa to m.in. Brazylijczyk Dede, Toby Alderweireld z Ajaxu i Stefan de Vrij z Feyenoordu.

28-letnim obrońcą Swansea City interesuje się również Arsenal Londyn, który podczas zimowego okna transferowego złożył za niego oficjalną ofertę, opiewającą na 9 mln funtów. Oferta ta została odrzucona przez właścicieli "Łabędzi".

Wydaje się, że tego lata obrońca może jednak opuścić walijski zespół, ponieważ może to być jego ostatnia szansa na transfer do wielkiego klubu. Williams jest wielkim fanem Liverpoolu, a jego idolem w dzieciństwie był gracz The Reds John Barnes. To właśnie ma się okazać ważną kartą przetargową podczas negocjacji. Trener Brendan Rodgers widzi w kapitanie Swansea zastępcę 35-letniego Carraghera, który ogłosił, że po zakończeniu sezonu zawiesi buty na kołku. Boss The Reds ponadto nie jest zadowolony z formy Martina Skrtela.

Inne cele transferowe Rodgersa to m.in. Brazylijczyk Dede, Toby Alderweireld z Ajaxu i Stefan de Vrij z Feyenoordu. Zapowiada się gorące i pracowite lato dla bossa Liverpoolu.

Rodgers chciałby przynajmniej czterech nowych zawodników, ale najprawdopodobniej zakupy będą uzależnione od sprzedaży graczy, takich jak: Andy Carroll, Pepe Reina i Skrtel.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.