Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mateusz Borek skomentował transfer Grzegorza Krychowiaka do Lokomotiwu Moskwa

Reprezentant Polski spędzi najbliższy sezon na wypożyczeniu w Lokomotiwie Moskwa. Dziennikarz Polsatu Mateusz Borek pochwalił decyzję Grzegorza Krychowiaka o odejściu z PSG.

- Każdy z nas ma w życiu lepsze i zdecydowanie gorsze momenty. Także tym, zawodowym. Dobrze, że Grzesiek nie zdecydował się na płatne treningi w Paryżu, tylko chce grać. Dlatego nie interesują mnie butiki, futra i inne takie. Jego sprawa. Powtórzę: Powodzenia! - napisał Borek na Twitterze.

Grzegorz Krychowiak - trzecie lato, trzeci klub. Wciąż prestiżowo i z dobrą pensją. "Poważna konkurencja mu nie grozi"

Prawdopodobnie pomocnik reprezentacji Polski chciałby zapomnieć o dwóch minionych sezonach. Po udanym Euro 2016 i wygraniu Ligi Europy z Sevillą trafił do PSG. W Paryżu był głównie rezerwowym, więc w sezonie 2017/18 udał się na wypożyczenie do West Bromwich Albion. W Anglii grał częściej, ale jego zespół głównie przegrywał i ostatecznie spadł z ligi.

Po mundialu Grzegorz Krychowiak wrócił do PSG, ale tam nie miał szans na regularną grę dlatego zdecydował się na przeprowadzkę do Rosji. W Moskwie będzie grał razem z innym reprezentantem Polski Maciejem Rybusem. Lokomotiw jest mistrzem kraju i zagra w rozpoczynającym się sezonie w Lidze Mistrzów.

Grzegorz Krychowiak wybrał numer w Lokomotiwie Moskwa. Wielki prestiż i odpowiedzialność