Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Finał Ligi Mistrzów. Sergio Ramos wysłał wiadomość do Mohameda Salaha

Jednym z kluczowych momentów finału Ligi Mistrzów była kontuzja Mohameda Salaha. Ucierpiał on w starciu z Sergio Ramosem, a teraz Hiszpan wysłał do niego wiadomość na Twitterze.

32 gole w Premier League i aż 10 w Lidze Mistrzów. Salah rozgrywał najlepszy sezon w karierze, a wielu ekspertów zaczynało porównywać go w ostatnich tygodniach do Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego. W sobotę miał poprowadzić Liverpool do wygranej w Lidze Mistrzów, co miało otworzyć mu drogę do Złotej Piłki.

Zamiast tego finał dla Salaha zakończył się już w 30. minucie. Egipcjanin po starciu z Sergio Ramosem nabawił się urazu barku. Początkowo próbował wrócić do gry, ale po kilkudziesięciu sekundach pokazał, że nie jest w stanie kontynuować udziału w spotkaniu. Jego miejsce na boisku zajął Adam Lallana.

Salah boisko opuszczał ze łzami w oczach, ale ma być gotowy na mistrzostwa świata w Rosji (Egipt zagra z Rosją, Urugwajem i Arabią Saudyjską).

- Czasami piłka nożna pokazuje swoją dobrą stronę, a czasami złą. Przede wszystkim jesteśmy kolegami z boiska. Wracaj szybko. Przyszłość czeka na ciebie - zatweetował Ramos.

Teoria spiskowa. Sergio Ramos "załatwił" nie tylko Salaha, ale też Kariusa? [WIDEO] >>