Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juergen Klopp skomentował losowanie Ligi Mistrzów

Liverpool zagra o wielki finał Ligi Mistrzów z Romą. Tak wyniki piątkowego losowania skomentował Juergen Klopp, szkoleniowiec 'The Reds'. - Nie powiem, że było to łatwe losowanie, ale cieszymy się, że nie trafiliśmy na Real i Bayern - powiedział Niemiec.

Liverpool wygrał oba ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów z Manchesterem City i awansował do półfinału. W nim zagra dwumecz z Romą, która sensacyjnie wyeliminowała z rozgrywek Barcelonę.

- Najważniejsze, że mój zespół nadal gra w Lidze Mistrzów i masz szansę na sukces. Bez względu na to kogo byśmy wylosowali, na tym etapie żadna drużyna nie jest łatwym przeciwnikiem - zaznaczył Klopp cytowany przez oficjalną stronę Liverpoolu.

Niemiec zaznaczył również, że jego zespół jest zadowolony, że nie trafił na Real Madryt i Bayern Monachium. - Nie powiem, że było to łatwe losowanie, ale cieszymy się, że nie trafiliśmy na Real i Bayern. Roma nie będzie łatwym przeciwnikiem. Pokazała w meczu z Barceloną, że jest fantastyczną drużyną i potrafią odwrócić losy spotkania - przyznał niemiecki szkoleniowiec.

Pierwszy mecz Liverpoolu z Romą odbędzie się w Anglii 24.04 (wtorek) o godz. 20.45. Rewanż w Rzymie zaplanowano na 02.05 (środa) o godz. 20.45.

Więcej o: