Piszczek po meczu z Realem: miałem Ronaldo pod kontrolą

- W pierwszej połowie miałem Ronaldo pod kontrolą, w drugiej zmienił ustawienie i sprawiał trochę problemów - powiedział po zremisowanym meczu z Realem Madryt Łukasz Piszczek.

Wtorkowe bramki z Ligi Mistrzów na ZCzuba.tv

- Dużo zamieszania wprowadził także Jose Callejon, który w drugiej połowie pojawił się na boisku. Jest bardzo szybki - przyznał polski obrońca.

- Ciężko powiedzieć, czy Weidenfeller popełnił błąd przy wyrównującej bramce. Nie widziałem jeszcze powtórek. Przed meczami z Realem bralibyśmy te punkty w ciemno, ale dziś cieszymy się, że prowadzimy w grupie. Przed nami jeszcze dwa ciężkie mecze, na których musimy się skoncentrować - dodał Piszczek.

Sergiusz Ryczel z NSportu zapytał Piszczka o zainteresowanie ze strony Realu Madryt, o którym było głośno przed Euro 2012 i na początku sezonu. - Nic o tym nie wiem - przyznał polski piłkarz. Mourinho w pomeczowym wywiadzie powiedział , że sprawa transferu Piszczka do Realu jest zamknięta, ponieważ ten przedłużył kontrakt z Borussią. - Przecież stary i tak obowiązywał do 2016 roku, przedłużyłem umowę tylko o rok - odparł z uśmiechem Piszczek.

Po czterech meczach Borussia Dortmund prowadzi w grupie D (8 punktów). Real Madryt ma oczko mniej, dalej plasują się Ajax Amsterdam (4 punkty) i Manchester City (2 oczka).

Zobacz wideo
Więcej o: