Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

W Legii go nie chcieli. Znalazł pracę w 2. Bundeslidze

Legia Warszawa nie była zainteresowana wykupem Iuriego Medeirosa ze Sportingu. Portugalczyk znalazł sobie jednak nowy klub. W piątek został piłkarzem 1.FC Nuernberg. Zespół z 2. Bundesligi zapłacił za niego trzy miliony euro.
Zobacz wideo

W zeszłym miesiącu Legia Warszawa pożegnała Iuriego Medeirosa. Portugalczyk był wypożyczony do wicemistrza Polski, który zdecydował, że nie wykupi go ze Sportingu. Legia wypożyczyła Iuriego Medeirosa zimą. CV 24-letniego Portugalczyka było niezwykle imponujące jak na ekstraklasę - oprócz Sportingu grał w Genoi. Jednak w Legii Medeiros nie zachwycał, w 15 meczach strzelił trzy gole (z Miedzią Legnica, Pogonią Szczecin i Lechią Gdańsk). Do tego dołożył jedną asystę.

Wykupienie go ze Sportingu byłoby nierealne, jako że zapisana w umowie klauzula pozwalała na sprowadzenie go aż za 6 milionów euro! Ale nawet gdyby suma była niższa, to wydaje się, że Legia i tak nie skorzystałaby z wykupu.

Tymczasem Medeiros został właśnie nowym piłkarzem niemieckiego 1.FC Nuernberg. 24-latek podpisał czteroletni kontrakt. Spadkowicz z Bundesligi zapłacił za pomocnika - według informacji portugalskich mediów - trzy miliony euro.

Więcej o:
Komentarze (5)
W Legii go nie chcieli. Znalazł pracę w 2. Bundeslidze
Zaloguj się
 • cwaniakzpksu

  Oceniono 7 razy 3

  Kretyni. Była zainteresowana tylko nie mieli tyle kasy a jego klub nie był zainteresowany ponownym wypożyczeniem. Czemu sport.pI co chwila przeinacza wiadomości?

 • wawiak80

  Oceniono 4 razy 2

  Tytuł oczywiście z doopy jak w najgorszych brukowcach. Z góry było wiadomo że w Legii nie zostanie bo jest za drogi. 3 mln euro to Legia może wydac przez dwa lata a nie na jednego piłkarza.

 • adigi

  Oceniono 1 raz 1

  ja też nie chciałem, choć mi proponowali kupno Ferrari za 180 mln

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX