Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie. Trzeci transfer Wisły Kraków

Rafał Janicki został piłkarzem Wisły Kraków. 26-letni obrońca podpisał z klubem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Rafał Janicki ostatnie dwa sezony spędził w Lechu Poznań, gdzie przebywał na wypożyczeniu w Lechii Gdańsk. Chociaż w zakończonych niedawno rozgrywkach 26-latek zaliczył łącznie 27 występów, to nie przekonał do siebie działaczy Lecha. Janicki wrócił do Gdańska, gdzie też nie było dla niego miejsca, więc roczną jeszcze umowę piłkarza rozwiązano za porozumieniem stron.

Zobacz wideo

W piątek dowiedzieliśmy się, że środkowy obrońca najbliższe lata spędzi w Wiśle Kraków. Janicki związał się z klubem dwuletnią umową z opcją przedłużenia jej o kolejny rok.

Janicki jest trzecim transferem Wisły Kraków po zakończeniu sezonu. Wcześniej do zespołu Macieja Stolarczyka dołączyli David Niepsuj z Pogoni Szczecin oraz Michał Mak z Lechii Gdańsk.

Więcej o:
Komentarze (9)
Oficjalnie. Trzeci transfer Wisły Kraków
Zaloguj się
 • waldek_xyz

  Oceniono 6 razy 6

  Drewno? Stolarczyk wystruga z niego klasowego zawodnika, a jak nie z Janickiego, to z Niepsuja. W poprzednim sezonie Stolarczyk trzy razy zrobił coś "z niczego", fajną druzynę nie mając "gwiazd". Wisła Pany!

 • mer-llink

  Oceniono 1 raz 1

  MAts: - Cześć, tu Hartling.
  Misiek: - Cześć. Czego tam?
  MAts: - Co ty mi tu za drewniaki kupujesz do Wisełki?
  Misiek: - No tylko na tyle starczyło kasy, którą tu wygrałem w brydża od moich kolegów spod celi.
  MAts: - To ty z jakimis tam cieniasami siedzisz.
  Misiek: - No własnie. Gdyby tu był pan Falenta powiedzmy... ALbo pan Misiewicz... ALbo jaki przestepca drogowy, co beemką staruszke na pasach...No sama elyta... TO bym miął lepszy obrót na kartach.
  MAts: - To kogo masz pod celą?
  Misiek: - Ano jeden z tak zwanej mafii paliwowej. Jeden od tak zwanej dzikiej reprywatyzacji. Jeden - i ten mnie najbardziej śmieszy - dygnitarz jakis skarbowy, co to niby miliardami w nadzorze bankowym pod nosem CBA obracał, a goło*upiec aż strach... Sam widzisz, naiwni biedacy.
  Mats: - To ten terminal ci niepotrzebnie wysłałem. Zmarnowana inwestycja. I efekt taki, że jakieś odpady mnie do Wisły kupujesz.
  Misiek: - NO, nie bardzo. Przez klawiszy przerzuciłam ten terminal na oddział kobiecy.
  MAts: - A co tam masz za interesy?
  Misiek> - Ja nie mam. ALe trzymaja tam MArzenkę. NO i wiele innych kobitek.
  MAts: - I co z tego?
  Misiek: - I wszystkie one sa zachwycone blond fryzurami Marzenki. No to Marzenka na oddziale otworzyła punkt kosmeto-fryzjerski i kasuje je z kart aż miło.
  MAts: - To może ona cię dosponsoruje, żebys nie musiał kupowac mnie tu do Wisełki jakieś odrzuty?
  Misiek: - Ona nie.... Zraziła sie do piłki seniorskiej - przez ciebie i przez Wannę. Mówi, żeście ją na cąła złotówke orżnęli.
  MAts: - To w co inwestuje?
  Misiek: - A widzisz, Szwedzino, juz cie korci?
  Misiek:- No nie bądź juz taka Pytia. GAdaj..
  Misiek. - Ja ci dam pytje.... Przeproś.
  MAts: - Przepraszam. No więc w co Marzenka weszła?
  Misiek: - W piłke juniorską!
  MATS: - W małolatów? Pedofilia? To teraz, słyszałem, u was modne.
  Misiek: - Ale w jakich! W takich bardziej smagłych. I bardziej obrotnych.
  Mats: - I co z tego ma?
  Misiek: - Uh ty polarna niedojdo! Ma towar...
  MArts: - Jaki?
  Misiek: - A najlepszy. kolumbijski. Czysta koka. Od razu rzuciła ją na nasza trybunke i interes sie kreci.
  MAts: - Skąd wzięła?
  Misiek: - Widzisz, u nas teraz sa jakies tam juniorskie mistrzostwa świata w piłeczkę. Zakwalifikowali sie Kolumbijczycy. To ona ich zasponsorowała, dała im na najlepsze hotele, limuzyny itd.
  MAts: - I co z tego ma?
  Misiek: - Ano umówiła się z nimi przez adwokata, że chłopaczki ze soba przywiozą po 5 kilko koki na głowe ukryte w butach piłkarskich. Razem z trenerami wyszło 200 kilo. Kapujesz?
  MAts: - No, to obrót macie do jesieni..A co potem?
  Misiek: - Potem? WŁasnie Kolumbijczycy przechodza do nastepnej rundy i sciągaja posiłki z ojczyzny! Każdy posiłkowy przywozi ze dwie pary butów piłkarskich, a w nich - rozumiesz?
  MAts: - No rozumiem. Ale z tego co słysze, to ci Kolumbijczycy waszym młodziakom strasznie nakopali. Wyrzucą waszych z turnieju. No to jak godzisz patriotyzm z obrotem na prochach?
  Misiek: - To małolaty.Ja się tym nie zajmuję. U nas od małolatów to sa księża. No, bez odbioru!

 • wozdo

  Oceniono 1 raz 1

  "Rafał Janicki ostatnie dwa sezony spędził W Lechu Poznań, gdzie przebywał na wypożyczeniu W Lechii Gdańsk" - ciekawa konstrukcja równoległych występów

 • black.asmodeus

  0

  Snujcie dalej opowieści jak to Błaszczykowski uratował klub.Pożyczył milion by nie stracić z rodzinom więcej gdzie mają udziały!

 • black.asmodeus

  Oceniono 7 razy -5

  Drewno poszło do drewniaków..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX