Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

MŚ 2018. Łukasz Skorupski kontuzjowany

- Łukasz Skorupski ma problemy z biodrem - zdradził lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski.

Na czwartkowej konferencji prasowej pojawili się piłkarze: Kamil Grosicki i Michał Pazdan oraz trener od przygotowania fizycznego Remigiusz Rzepka i lekarz kadry Jacek Jaroszewski.

- Chciałbym przedstawić raport medyczny - zaczął konferencję Jaroszewski. I od razu mówił dalej: - Stan drużyny jest dobry. Ale jest jeden problem. To biodro Łukasza Skorupskiego, które ucierpiało w środę na porannym treningu. Ale Łukasz jest już po badaniach. Wyniki są dobre. Za dwa, trzy dni powinien normalnie trenować.

- Co po za tym? Kamil Glik przechodził planowe leczenie, pracował z fizjoterapeutami po tym, jak przeciążył Achillesa. Ale już wszystko jest dobrze. W piątek powinien zacząć normalnie trenować. Jakub Błaszczykowski przez ostatnie dwa dni pracował indywidualnie. Miał drobne problemy z kolanem, ale naprawdę drobne. Też od piątku będzie z nami.

- I to koniec problemów, bo Marcin Kamiński i Dawid Kownacki, których w ostatnich dniach dopadły infekcje, już normalnie ćwiczą z zespołem - zakończył lekarz reprezentacji

Adam Nawałka na zgrupowania do Juraty i Arłamowa zaprosił czterech bramkarzy. Ale na mundial zabierze trzech. Dwa nazwiska są znane od dawna - pozycje Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego są niezagrożone. Ale nad trzecim wszyscy się zastanawiają - Skorupski o bilet do Rosji rywalizuje z Bartoszem Białkowskim.

Piłkarze w Arłamowie trenować będą do 7 czerwca. Potem polecą do Poznania, gdzie dzień później zagrają sparing z Chile. Dzień przed wylotem do Rosji, 12 czerwca, czeka ich jeszcze sparing z Litwą.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ