Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bundesliga. Bild: Peszko stracił prawo jazdy

Problemów Sławomira Peszki ciąg dalszy - według doniesień niemieckiego dziennika polski piłkarz 12 kwietnia stracił na miesiąc prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Zdarzenie miało miejsce 4 dni po feralnej nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień.

Euro tuż tuż! Bądź w najwyższej formie - Facebook Polska biało-czerwoni ?

Według informacji niemieckiego brukowca Peszko spieszył się na trening. Niestety dla niego został złapany przez kolońską policję, która wlepiła mu wysoki mandat. Oprócz tego, zgodnie z 25 artykułem niemieckiego Kodeksu Ruchu Drogowego, za ten występek 27-letni piłkarz stracił na miesiąc prawo jazdy. Teraz na treningi Peszko jeździ z kolegą.

Były piłkarz Lecha Poznań ma za sobą bardzo trudny okres - w ostatnim czasie media interesują się częściej jego pozaboiskowymi wyskokami, niż grą w drużynie FC Koeln. Feralne spotkanie z drogówką miało miejsce zaledwie 4 dni po świątecznej libacji i wizycie w izbie wytrzeźwień, o której również jako pierwszy poinformował Bild.

Peszko wyrzucony z kadry

27-letni Peszko noc z 7 na 8 kwietnia spędził w izbie wytrzeźwień. Polak miał też próbować zniszczyć taksometr w wiozącej go taksówce. Kierowca podjechał wtedy pod komisariat. Wraz z byłym piłkarzem Lecha Poznań miał bawić się inny reprezentant Polski - Marcin Wasilewski.

Peszko, zawieszony przez macierzysty klub na mecz ligowy z FSV Mainz, przeprosił za incydent, ale nie wpłynęło to na decyzję trenera kadry - Franciszka Smudy, który oświadczył, że nie powoła go na Euro 2012.

Problemy ma nie tylko polski piłkarz, ale także jego drużyna. FC Koeln na trzy kolejki przed końcem Bundesligi zajmuje w tabeli 16. miejsce (gra w barażach), ale 17. w tabeli Herthę Berlin wyprzedza tylko o jedno oczko. W następnej kolejce Kolonia gra u siebie ze Stuttgartem.

Najbogatsi piłkarze świata - pierwsza trójka zarabia prawie 100 mln

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ