"Polski Messi" schudł 37 kilogramów i wrócił do piłki! Kolosalna metamorfoza gwiazdy internetu

Marek Buzanowski, który popularność zdobył jako "Polski Messi", przeszedł niesamowitą metamorfozę. W ciągu kilku miesięcy gwiazda internetu schudła blisko 40 kilogramów!

O "Polskim Messim" głośno zrobiło się za sprawą nagrania opublikowanego kilka miesięcy temu na YouTubie. Na nim Buzanowski żonglował w domu rolką papieru toaletowego, ale niestety robił to na tyle niefortunnie, że w wyniku tego popisu "staranował" świeżo zakupiony telewizor. Wideo, na którym żona suszy głowę panu Markowi za uszkodzenie nowego TV, szybko stało się hitem internetu. Pseudonim "Polski Messi", którym ochrzciła go na nagraniu żona, przyjął się w sieci.

Niespodziewana popularność zmotywowała "Polskiego Messiego" do zadbania o siebie. Zmagający się z nadwagą mężczyzna przeszedł na dietę i zaczął trenować. Efekt? Twierdzi, że w ciągu kilku miesięcy zrzucił blisko 40 kg! "37 kilogramów mniej! Gdzie jest mój brzuch? Został na trasie rowerowej czy na boisku?" - napisał na Facebooku Buzanowski, pokazując efekty swojej ciężkiej pracy.

Buzanowski w młodości próbował swoich sił jako piłkarz. Występował w juniorskim zespole drugoligowej obecnie Elany Toruń. Ostatnio poinformował również, że wrócił do piłki i pojawił się na testach w jednej z drużyn. W czasie meczu sparingowego miał zdobyć nawet dwie bramki!

Przeczytaj również:

Więcej o:
Copyright © Agora SA