Anna i Robert Lewandowski przekazali ponad pół miliona złotych na rzecz warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka

Anna i Robert Lewandowscy kolejny raz pomogli potrzebującym. Tym razem najsłynniejsza polska para sportowa przekazała ponad pół miliona złotych na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Lewandowscy przekazali 500 tys. zł na wyremontowanie oddziału rehabilitacji CZD, zalanego pod koniec października 2017 roku przez ulewne deszcze. - Już od dłuższego czasu oddział wymagał gruntownej modernikazacji, jednak z uwagi na trudną sytuację finansową instytutu nie mogła ona zostać zrealizowana. Dzięki wpsarciu finansowemu Ani i Roberta, latem tego roku rozpocznie sie remont - mówiła kilka miesięcy temu Katarzyna Gardzińska, rzeczniczka prasowa CZD w rozmowie z "tvnwarszawa.pl".

Zgodnie z zapowiedziami, Lewandowscy sfinansowali remont. Dołożyli jednak jeszcze 150 tys. zł na wyposażenie i modernizację oddziału neurochirurgii, przekazując pieniądze zabrane podczas wspólnej imprezy zorganizowanej z okazji 30. urodzin.

- Wiemy, ile to wszystko kosztuje dzieci, ile walczą o zdrowie. To najważniejsze w życiu. Widząc, ile walki jest w to wszystko włożone, pomoc staje się łatwiejsza. Robimy to z serca dla dzieciaków - powiedział na antenie TVN Robert Lewandowski podczas poniedziałkowego otwarcia wyremontowanych pomieszczeń w Centrum Zdrowia Dziecka.

***

>> Legenda Juventusu krytykuje Cristiano Ronaldo

>> Roberto Mancini: Polska to świetny zespół

>> Problemy reprezentacji Danii. Drużyna może zostać wykluczona z eliminacji ME

>> Włosi stracili napastnika przed meczem z Polską

>> Leo Messi zdradził cele na nadchodzący sezon. Zapowiedział też, że będzie grał krócej niż Ronaldo

Więcej o: