Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Teodorczyk nie zagra już w Anderlechcie? Polak nie pojechał na mecz

Łukasz Teodorczyk nie znalazł się w składzie na mecz ligi belgijskiej ze Sportingiem Charleroi. Władze klubu chcą wymusić odejście Polaka.

Łukasz Teodorczyk trafił na bardzo trudny okres w Anderlechcie Bruksela. Polski napastnik stał się niechciany, ze względu na bardzo wysokie zarobki. Według nieoficjalnych informacji, Teodorczyk zarabia około dwóch milionów euro rocznie, co mocno obciąża budżet klubu.

Anderlecht nie jest również zadowolony z dyspozycji, którą napastnik prezentował w poprzednim sezonie. Po podpisaniu nowego kontraktu Teodorczyk znacznie obniżył loty, a poprzednie rozgrywki to tylko 15 goli Polaka.

Łukasz Teodorczyk wyceniony przez Anderlecht. Belgowie chcą sprzedać Polaka 

Teodorczyk nie zagrał jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie, a według belgijskiej prasy jest napastnikiem numer cztery w kadrze Anderlechtu. Teodorczyk będzie musi ćwiczyć swoją cierpliwość lub  zmienić klub - pisze anderlecht-online.be

W poprzednim sezonie dużo mówiło się o odejściu Polaka do West Hamu, ale nic z tego nie wyszło. Tym razem Teodorczyk również nie trafi do Anglii bo tam zakończyło się w okienko transferowe. Możliwym kierunkiem do Polaka jest jednak liga turecka.

Więcej o: