Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Carlo Ancelotti poprowadzi klub Polaka?

Według Radia Monte Carlo od przyszłego sezonu Lokomotiw Moskwa, w którym występuje Maciej Rybus, może poprowadzić Carlo Ancelotti.

Z informacji zdobytych przez radio wynika, że włoski szkoleniowiec odmówił federacji Włoch i nie obejmie reprezentacji swojego kraju. Zamiast tego zamierza podjąć pracę w Rosji - w Lokomotiwie, aktualnym liderze ligi, lub Zenicie Sankt-Petersburg.

Do spotkania pomiędzy działaczami moskiewskiego klubu a Ancelottim miało dojść niedawno w Turynie. Szkoleniowiec miał pozytywnie zapatrywać się na pracę w Priemjer-Lidze, aczkolwiek Rosjanie nie są pewni, do którego z dwóch wymienionych klubów miałby trafić.

Prezes Lokomotiwu Ilja Gierkus jest łączony z Zenitem, do którego być może przeniesie się latem, dlatego nie wiadomo, czy rozmowy z Ancelottim dotyczyły Lokomotiwu, czy może odbyły się już w związku z Zenitem. 

Rybus mistrzem?

Jeszcze w poniedziałek Maciej Rybus może świętować mistrzostwo Rosji. Jeśli jego Lokomotiw pokona na wyjeździe Krasnodar, na dwie kolejki przed końcem ligi moskiewski klub zapewni sobie tytuł. Początek spotkania o godz. 18.

Zobacz wideo