Specjalny tort dla Grzegorza Krychowiaka

29 stycznia Grzegorz Krychowiak obchodził swoje 28. urodziny. Polski pomocnik otrzymał masę życzeń, w tym te pochodzące od przedstawicieli West Bromwich Albion, którzy postanowili sprawić mu specjalny prezent.

Krychowiak od władz angielskiego klubu otrzymał specjalny tort, zamówiony w polskiej piekarni znajdującej się w Wielkiej Brytanii - "Polish bakery".

Wyjątkowe życzenia koledze z reprezentacji złożył też Wojciech Szczęsny. - Razem przegrywaliśmy i się podnosiliśmy, razem wygrywaliśmy i się cieszyliśmy. Razem dorastaliśmy, a że coraz bliżej 30-stki, to niedługo razem będziemy się starzeć. Zmieniały się kategorie wiekowe reprezentacji od U-15 do pierwszej, zmieniali się trenerzy, Twoje ubrania i fryzury. Nie zmienia się tylko to, że wciąż jesteś tak dziwny, jak 14 lat temu i takiego Cie uwielbiam. Najlepszego przyjacielu - napisał bramkarz.

 

28-latek jest piłkarzem WBA od sierpnia 2017 roku. Do tej pory w barwach The Baggies rozegrał 20 spotkań, w których zaliczył dwie asysty. Reprezentant Polski w zespole prowadzonym przez Alana Pardew przebywa na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

Więcej o: