Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lukas Podolski zaczął sprzedawać kebaby. Kolejka na 5 godzin

Były reprezentant Niemiec, a obecnie piłkarz japońskiego Vissel Kobe, Lukas Podolski zaczął sprzedawać... kebaby. Zawodnik polskiego pochodzenia sam stanął za ladą w dniu otwarcia restauracji, której jest współwłaścicielem.
Kolejka pod kebabem Lukasa Podolskiego Kolejka pod kebabem Lukasa Podolskiego twitter.com/sporxtv

Gigantyczna kolejka

Chętnych na spróbowanie kebabu sprzedawanego przez Podolskiego było mnóstwo. Aby dostać się do piłkarza, w kolejce trzeba było stać przez... pięć godzin.

Lukas Podolski sprzedaje kebaby Lukas Podolski sprzedaje kebaby instagram.com/poldi_official/

Kebab otwarty został w weekend w Kolonii. Nazwa baru to Mangal Doner. Każdy, który "wystał" w kolejce przez pięć godzin, oprócz podanego przez piłkarza kebabu, mógł dostać od mistrza świata z 2014 roku autograf oraz zrobić wspólne zdjęcie.

To kolejny biznes, kontynuującego jeszcze karierę, piłkarza. Wcześniej, również w Kolonii, otworzył on lodziarnię.

Lukas Podolski sprzedaje kebaby Lukas Podolski sprzedaje kebaby instagram.com/poldi_official/

Piłkarz szeroko chwalił się otwarciem swojego baru w mediach społecznościowych na Twitterze i Instagramie.

Pojawi się też w Polsce?

Dziennikarz Super Expressu napisał do Podolskiego na Twitterze i zaproponował mu otwarcie kolejnego lokalu w Zabrzu. Piłkarz tego nie wykluczył.


Mistrz świata z 2014 roku

Lukas Podolski to mistrz świata z 2014 roku. W reprezentacji Niemiec zagrał w 130 meczach i strzelił 49 goli. Karierę zaczynał w FC Koeln, potem przeniósł się do Bayernu Monachium, by wrócić do Kolonii. Grał też w Arsenalu Londyn, Interze Mediolan i Galatasarayu Stambuł. Obecnie jest zawodnikiem japonskiego Vissel Kobe. Nie ukrywa, że karierę chciałby zakończyć w Górniku Zabrze, którego jest kibicem.