Czy Michniewicz będzie prowadził kadrę po MŚ? "Demony wrócą"

- Jeśli odpadniemy z Francją z podniesioną głową i zagram bardziej ofensywnie, to ocena pracy Michniewicza jeszcze trochę wzrośnie. Ale czy samo wyjście z grupy kompletnie zamaże demony z przeszłości selekcjonera? W stu procentach nigdy. To zawsze gdzieś będzie do niego wracało - uważa Dominik Guziak, komentator Eleven Sport, który był gościem Antoniego Partuma w Sportowym Poranku.
Zobacz wideo Co musi zrobić Michniewicz, żeby poprawić swój wizerunek? „Demony wrócą"

Mamy bardziej cieszyć się z awansu do 1/8 finału, czy jednak narzekać na fatalny styl gry? Jak Polska powinna zagrać przeciwko Francji? I czy w ogóle jest w stanie jej zagrozić? Na te i kilka innych pytań odpowiadał Dominik Guziak, komentator Eleven Sport oraz współautor książki "W krainie piłkarskich Bogów".

Guziak i Partum poruszyli także kwestie wizerunku Czesława Michniewicza, któremu wielu kibiców wciąż nie wybaczyło odniesienia się do jego zażyłej relacji z "Fryzjerem", który stał na cele mafii piłkarskiej.  - Czy samo wyjście z grupy kompletnie zamaże demony z przeszłości selekcjonera? W stu procentach nigdy. To zawsze gdzieś będzie do niego wracało - uważa Guziak.

Cały odcinek Sportowego Poranka jest dostępny TUTAJ.

Więcej o: