Jacek Gadzinowski w Ekipie EkstRemalnej

Nasza Ekipa EkstRemalna ma kolejnego członka - vlogera Jacka Gadzinowskiego, który w październiku skoczy z nami ze spadochronem. Ty też możesz do nas dołączyć!

Popatrzcie na główne zdjęcie tego artykułu - facet po lewej i po prawej to ten sam człowiek! Kilka lat temu Jacek rzucił korpo i stał się jednym z  najbardziej rozpoznawalnych vlogerów od ekstremalnych sportów. Takich ludzi chcemy w naszej ekipie!

Jacek GadzinowskiJacek Gadzinowski Jacek Gadzinowski Jacek Gadzinowski

Sam o sobie pisze tak - specjalista od reklamy i PR-u, publicysta, vloger a w wolnych chwilach podróżnik. Z wykształcenia inżynier, który porzucił pracę w korporacji dla pasji. W 2012 roku zaczął swoją karierę na YouTube. Rozwija projekty filmowe o tematyce sportu, podróży czy talk-showu. Jest też autorem popularnej serii YouTube Cribs Wjazd na chatę, w której odwiedza mieszkania sławnych youtuberów. Pasjonat ekstremalnych sportów deskowych; kitesurfingu, wakeboardingu i snowboardu. Swoje wpisy publikuje na http://gadzinowski.pl/ .

Popatrzcie na jego pracę:

 

Więcej filmów Jacka TUTAJ - KLIK.

Chcecie go poznać osobiście? Koniecznie weźcie udział w naszym konkursie, który startuje już na początku sierpnia. Do wygrania skok na spadochronie! Śledźcie naszą stronę, więcej o konkursie TUTAJ - KLIK.

Zobacz Ekipę EkstRemalną w akcji na Instagramie!