Zmarzlik zaskoczony na własnym ślubie. Nietypowy prezent od byłego klubu

W ostatni piątek odbył się ślub Bartosza Zmarzlika. Wśród gości weselnych znalazł sie Waldemar Sadowski, prezes Stali Gorzów Wielkopolski, który sprezentował parze młodej kartę pokładową na lot Lublin - Gorzów Wlkp. W ten sposób nawiązał do niedawnego transferu żużlowca.

Bartosz Zmarzlik to jeden z najbardziej utytułowanych polskich żużlowców. W dorobku ma pięć złotych  medali mistrzostw świata, trzy w jeździe indywidualnej oraz dwa drużynowo, drużynowe mistrzostwo Europy, poza tym jest też dwukrotnym drużynowym mistrzem Polski.

Zobacz wideo Ile może zarobić topowy żużlowiec?

Bartosz Zmarzlik zmienił stan cywilny. Dostał nietypowy prezent od prezesa Stali Gorzów

Jako że sezon żużlowy zakończył się kilka tygodni temu, to żużlowiec ma więcej czasu na sprawy pozasportowe. W ostatni piątek 18 listopada wziął ślub z Sandrą Grochowską, uroczystość miała miejsce w Kościele Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w BarlinkuWesele odbyło się w położonym kilka kilometrów dalej Żukowie.

Więcej podobnych treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na wydarzeniu gościło wielu przedstawicieli polskiego żużla. Jednym z nich był Waldemar Sadowski, prezes Stali Gorzów Wielkopolski, który wręczył nowożeńcom nietypowy prezent. Zmarzlik jeździł w barwach Stali od czasów juniorskich, ale jeszcze przed końcem poprzedniego sezonu było w zasadzie przesądzone, że pożegna się z klubem. Zdecydował się na transfer do Motoru Lublin, aktualnego mistrza Polski. Sadowski wręczył mu kartę pokładową na lot z Lublina do Gorzowa Wielkopolskiego, dając do zrozumienia, że jest otwarty na ewentualny powrót. 

Ślub oraz wesele Zmarzlika były huczne, żona zawodnika opublikowała w mediach społecznościowych wiele zdjęć i filmów z wydarzenia. - Długo i szczęśliwie zaczyna się właśnie dziś - napisała pod jedną z fotografii ze ślubnej sesji. Sportowiec także podzielił się zdjęciami z wydarzenia. - Przed Wami Państwo Sandra i Bartosz Zmarzlik - podpisał jedno z nich.

Z obecną małżonką Zmarzlik zna się od wielu lat, parą zostali w 2011 roku. Żużlowiec oświadczył się w lutym 2019 r. w Dubaju. Początkowo ślub miał się odbyć w 2020 roku, ale na przeszkodzie stanęła pandemia. W zeszłym roku urodził im się syn.

Więcej o:
Copyright © Agora SA