Nie żyje Piotr Nowak. Miał 57 lat. Dzień przed śmiercią prowadził mecz

Jeszcze w niedziele poprowadził zawody żużlowe juniorów w Wawrowie, a dzień później opublikowano informację o jego śmierci. Nie żyje Piotr Nowak. Sędzia miał 57 lat.

Piotr Nowak regularnie i bardzo często sędziował mecze juniorów. "Był wielkim entuzjastą mini żużla i juniorskiego ścigania" - piszą o nim media. W niedzielę poprowadził w Wawrowie III rundę Indywidualnego Pucharu Polski. Do zawodów przystąpiło w sumie 26 młodych zawodników i rozegrano 26 wyścigów. 

Zobacz wideo Ile może zarobić topowy żużlowiec?

Nie żyje sędzia żużla. Miał 57 lat

Sędzia Nowak został wyznaczony przed sezonem 2022 do prowadzenia spotkań 2. ligi żużla. Ostatnio prowadził jednak głównie zawody młodzieżowe, w tym m.in. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Piotr Nowak uzyskał licencję sędziowską ponad 20 lat temu. Pochodził z Torunia, gdzie urodził się 20 listopada 1964 roku. Najczęściej można go było spotkać na zawodach juniorów w województwach kujawsko-pomorskim oraz pomorskim.

WIęcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W poniedziałek dowiedzieliśmy się o śmierci Piotra Nowaka. Media nie podają przyczyny zgonu. "Panie sędzio, dziękujemy i niech spoczywa Pan w pokoju" - przekazuje Plech Sports Agency. 

Więcej o: