Tak sobie dziękowali, że aż upadli. "Akcja meczu" w ekstralidze [WIDEO]

Do nietypowej sytuacji doszło po zakończonym biegu w meczu żużlowego PGE Ekstraligi:Fogo Unia Leszno - Motor Lublin. Dwaj żużlowcy dziękują sobie za walkę, upadli na tor.
Zobacz wideo Lewandowski numerem jeden na liście życzeń Barcelony? Potwierdza kataloński dziennikarz

To był XIV wyścig meczu 10. kolejki PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno - Motor Lublin. Wygrał go Dominik Kubera (Motor), drugi był Jaimon Lindsey (Unia), trzeci Maksym Drabik (Motor), a na ostatnim miejscu David Bellego (Unia). Po zakończonym wyścigu Kubera i Lindsey dziękowali sobie za walkę. Przybili piątki i nagle doszło do zupełnie nietypowej sytuacji spotykanej po zakończonych biegach w żużlu. Zawodnicy zahaczyli o siebie. Najpierw upadł Dominik Kubera, a kilka sekund później Lindsey. Na szczęście żużlowcy szybko wstali i żadnemu z nich nic się nie stało. 

Runda honorowa Andersa Thomsena po wygranej w GorzowieSensacyjny zwycięzca GP w Gorzowie wyjechał na tor w samych bokserkach [WIDEO]

To była akcja meczu

- Akcja meczu #LESLUB? Zdecydowanie ta - napisał na Twitterze Park Maszyn.

Unia Leszno przegrała z Motorem Lublin 43:47. Dla gości była to pierwsza wygrana w Lesznie od 31 lat. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył Duńczyk Michael Michelsen (14), a dla przegranych Jason Doyle i Janusz Kołodziej (obaj po 14).

Unia zajmuje czwarte miejsce w tabeli (12 punktów), a Motor jest liderem (22 punkty). W następnej kolejce zespół z Leszna zagra na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski, a lublinianie podejmą Apatora Toruń.

Więcej o: