Koszmarny wypadek we Wrocławiu. Lambert przejechał po Czugunowie [WIDEO]

Podczas jubileuszowego turnieju Taia Woffindena doszło do makabrycznego wypadku. Na wejściu w drugi łuk upadł Gleb Czugunow, po którym przejechał Robert Lambert. Polski żużlowiec został zabrany do szpitala.

Tai Woffinden to niewątpliwie legenda Sparty Wrocław. Od 10 lat reprezentuje barwy klubu z Dolnego Śląska, choć wielokrotnie był kuszony większymi pieniędzmi. Jeżdżąc w tym klubie zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata, których obecnie ma już trzy, a w ubiegłym roku z klubem świętował tytuł mistrza Polski.

Zobacz wideo

Makabryczny upadek podczas jubileuszu Taia Woffindena

Z okazji 10-lecia obecności Woffindena w Sparcie Wrocław, zorganizowano jubileuszowy turniej. Podczas niego doszło do makabrycznego upadku, w którym udział wzięli Gleb Czugunow, Robert Lambert i Matias Nielsen.

Wadim TarasienkoRosyjski żużlowiec wystąpi o polskie obywatelstwo. Wcześniej krytykował Putina

Czugunow przewrócił się na wejściu w drugi łuk tuż po tym, gdy w jego motocyklu zerwał się łańcuch. Lambert jadący tuż za nim nie miał żadnych szans, by ominąć Polaka i przejechał po nim. Nielsen z kolei upadł próbując uniknąć całego zdarzenia. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Uwaga: nagranie jest drastyczne.

 tor musiały wjechały aż trzy karetki. Czugunow został odwieziony do szpitala i nieznany jest na razie stan jego zdrowia. Biorąc jednak pod uwagę skalę wypadku, trudno twierdzić, że szybko wróci do ścigania. Na szczęście Nielsen, jak i Lambert opuścili tor o własnych siłach.

Więcej o: