Premiera nowych zegarków Aztorin dla fanów żużla

Prawdziwa gratka dla pasjonatów żużla od marki Aztorin. Do sprzedaży trafiają właśnie trzy nowe modele zegarków, dedykowane fanom czarnego sportu. Dwa modele zegarków sygnowane Aztorin x Bartosz Zmarzlik, których sportowiec jest ambasadorem, to czasomierze w kolorze czarnym, łączonym z barwami, w których zawodnik występuje (granat i złoto). Do portfolio marki dołącza też trzeci,całkowicie czarny model - oficjalny zegarek Ekstraligi Żużlowej, której Aztorin jest Partnerem Technologicznym. Premiera odbywa się w przeddzień kolejnej rywalizacji w ramach cyklu Zawodów Indywidualnych Mistrzostw Świata na Żużlu, odbywających się w Warszawie, w których dwukrotny triumfator tej imprezy wystąpi. Trzy wyjątkowe modele najpierw trafiają do sprzedaży online.

Ekspresyjny, dopracowany design zegarków uzupełniają żużlowe detale. Uwagę wielbicieli żużla przykują takie, charakterystyczne dla tej dyscypliny motywy, jak: łańcuch na tarczy, zębatki na pierścieniu oraz tłoki przy przyciskach. Wszystkie trzy modele mają silikonowe paski, których faktura nawiązuje do bieżnika opony. Modele Bartosza Zmarzlika mają dodatkowo jego numer startowy, czyli 95 na tarczach, koronce oraz na spodnim deklu, gdzie znajduje się także autograf mistrza.

Zobacz wideo Wisła Kraków na spadku straciła nawet 20 mln złotych. Może ją czekać krach

Bartosz ZmarzlikKlasyfikacja generalna żużlowych MŚ. Zmarzlik pierwszy, ale rywale tuż za nim

-To była dla mnie wielka przygoda, by wraz z marką Aztorin, której jestem ambasadorem, móc uczestniczyć w przygotowaniu własnego zegarka. Dobór kolorystyki, żużlowych detali wraz z dodanym moim logo spowodował, że gdy pierwszy raz go zobaczyłem to nie mogłem oderwać od niego wzroku. Liczę na to, że spodoba się również wszystkim kibicom i zawsze pomoże wskazać „najlepszy czas dnia".–komentuje pracę nadkreacja i produkcją zegarków Aztorin Bartosz Zmarzlik.

Również model wyprodukowany przy współpracy z Ekstraligą Żużlową posiada na deklu ligowe logo.

Koperty żużlowych modeli wykonano ze stali szlachetnej 316L o średnicy 45 mm, a ich tarcze chroni szafirowe szkło antyrefleksyjne. Zegarki wyposażono w kwarcowe mechanizmy Miyota OS20 i wyposażono w komplet niezbędnych funkcji -tachymetr, chronograf, datownik, wskaźnik 24-godzinny oraz mały sekundnik. Modele posiadają wodoszczelność 10 ATM.Każdy z dedykowanych kibicom żużla i utytułowanego zawodnika zegarek kosztuje 1290 złotych. Pierwsza partia trzech specjalnych zegarków zlimitowanej edycji najpierw będzie dostępna w e-sklepie na apart.pl.

Pierwsza GP w Warszawie skończyła się kompromitacją. Kibice wyszli przed końcemPierwsza GP w Warszawie skończyła się kompromitacją. Kibice wyszli przed końcem

Przed wprowadzeniem zegarków do sprzedaży, finalny efekt współpracy ze znakomitym żużlowcem został zaprezentowany podczas wizyty Bartosza Zmarzlika w siedzibie głównej Apart. Mistrz docenił design premierowych zegarków i doskonałą jakość wykonania, a także poznał sekrety produkcji biżuterii. Aztorin oczywiście trzyma kciuki za swojego wyjątkowego ambasadora i jego kolejne sukcesy na torze.Nowe modele Aztorin dostępne są premierowo online na apart.pl, a wkrótce będą też dostępne w salonach Apart.

Więcej o: