Żużel. Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym. Gdzie oglądać? [Transmisja tv, stream online]

Fanów żużla czeka wiele emocji w ten weekend. W sobotę o 19:00 odbędzie się Speedway Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gdzie oglądać zawody? [Transmisja tv, stream online]

Przed fanami żużla bardzo intensywny i emocjonujący weekend. Już w sobotę o 19:00 odbędzie się Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. Najlepsi żużlowcy świata przyjadą do Warszawy, a wśród nich nie zabraknie także Bartosza Zmarzlika.

Zobacz wideo Iga Świątek podekscytowana występem w Polsce. "Chcę czerpać energię z trybun"

Pięciu Polaków gotowych do rywalizacji. Już w sobotę Grand Prix Polski

Granx Prix wraca do Warszawy po trzech latach nieobecności. Polscy zawodnicy będą liczyć na przełamanie złej passy. Nasi reprezentanci jeszcze nigdy nie wygrali turnieju tej rangi organizowanym w stolicy. W poprzednich edycjach triumfowali Matej Zagar (2015), Tai Woffinden (2016 i 2018), Fredrik Lindgren (2017) oraz Leon Madsen (2019). 

Żużel cieszy się w Lublinie olbrzymim zainteresowaniemŻużel. Drużynowe mistrzostwa Europy już w niedzielę. Na starcie m.in Zmarzlik

W Grand Prix Polski zobaczymy aż pięciu polskich reprezentantów. W turnieju wystąpią Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Patryk Dudek, Paweł Przedpełski i Maksym Drabik, który otrzymał "dziką kartę", pozwalającą mu na udział w zawodach. Polacy są w bardzo dobrej dyspozycji przed tymi rozgrywkami. W piątek Bartosz Zmarzlik został autorem najszybszego okrążenia i tym samym wygrał kwalifikacje do Grand Prix. Ponadto niespełna dwa tygodnie temu na inaugurację sezonu 2022 polski żużlowiec okazał się najlepszy w chorwackim Gorican. Drugie miejsce zajął inny nasz reprezentant Maciej Janowski.

Żużel. Grand Prix w Warszawie. Gdzie oglądać? [Transmisja TV, stream online]

Turniej Grand Prix Polski odbędzie się w sobotę o 19:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zawody będzie można śledzić na kanale Eurosport Extra w serwisie player.pl. Kibice obejrzą zmagania naszych zawodników także na ogólnodostępnym kanale TTV. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jarosław Hampel podczas finału Drużynowego Pucharu Świata na Żużlu. Reprezentacja Polski zdobyła złoty medal. Gorzów Wielkopolski, 16 lipca 2011 r.Skandal na torze w Krośnie. Zawodnicy drżeli o bezpieczeństwo. "Profanacja żużla"

Więcej o: