Były mistrz Polski podejrzany o zabójstwo. Grozi mu dożywocie

Krzysztof J., trzykrotny drużynowy Mistrz Polski w barwach Sparty Wrocław trafił do aresztu. 51-latek podejrzany jest o zabójstwo i grozi mu dożywocie - informuje portal WP Sportowe Fakty.

Według informacji portalu na początku stycznia w jednej z kamienic we Wrocławiu doszło do awantury. Jeden z jej uczestników spadł ze schodów i zmarł. Policjanci zatrzymali 51-letniego mężczyznę. To Krzysztof J., były żużlowiec.

Zobacz wideo Ile może zarobić topowy żużlowiec?

Lewis HamiltonLewis Hamilton grozi odejściem z Formuły 1. Postawił jeden warunek

Dożywocie dla Krzysztofa J.?

- Z tego, co udało nam się ustalić, panowie pili i się pobili - mówi WP Sportowe Fakty prok. Małgorzata Dziewońska, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Krzysztof J. usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu kara od 8 do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.

- Sprawę wyjaśnia Prokuratura Rejonowa we Wrocławiu. Obecnie jest za wcześnie, by dysponować opiniami biegłych. Czekamy m.in. na wyniki badań krwi - dodaje prok. Małgorzata Dziewońska.

Robert Kubica w WEC. Źródło: https://twitter.com/HighClassRacing/status/1456981012085448705/photo/1To będzie nowy zespół Roberta Kubicy? Wyciekły kluczowe informacje

Krzysztof J. był trzykrotnym (w latach 1993-95) złotym medalistą drużynowych mistrzostw Polski. We Wrocławiu jeździł w latach 1988-1996. Potem był zawodnikiem Kolejarza Rawicz. W 1990 roku zajął siódme miejsce w Zielonej Górze w finale turnieju o "Srebrny Kask".

Więcej o: