Wstrząsające nagranie wypadku 15-letniego Mateusza Jabłońskiego. "Walczy o życie"

Podczas treningu na Motoarenie doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku 15-letniego Mateusza Jabłońskiego, zawodnika AFORTI Startu Gniezno. - Walczy o życie - informuje ojciec Mirosław. Do sieci trafiło nagranie z wypadku.

Do wypadku doszło w piątek. Podczas treningu Mateusz Jabłoński ścigał się z  Mateuszem Affeltem i Kacprem Łobodzińskim. Nagle przypadkowo zahaczył motocyklem o tylne koło przeciwnika i stracił panowanie nad pojazdem. 

Zobacz wideo "Ten sukces ma twarz Czesława Michniewicza. Dorzucił bardzo dużo do budżetu Legii"

Jak informuje portal "WP Sportowefakty", reprezentant AFORTI Start Gniezno trafił w poważnym stanie do szpitala w Toruniu. - To był normalny trening, a Mateusz już wiele razy bywał u nas na zajęciach. Wypadek wyglądał faktycznie koszmarnie - komentował trener Apatora Tomasz Bajerski, cytowany przez "Przegląd Sportowy".

- Czekamy... Walczy o życie... Powstrzymajcie się od komentarzy, że nie żyje, bo cierpią na tym nasi najbliżsi..." - zaapelował Mirosław Jabłoński, ojciec Mateusza, a zarazem znany żużlowiec, który udziela się także jako komentator stacji Canal+. 

Do tej pory nie przekazano żadnych nowych informacji na temat stanu zdrowia młodego sportowca. który jest uznawany za wielki talent polskiego żużla.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.