Czugunow został zaatakowany we Wrocławiu. "Powiedział, że nas to on będzie ku*wa rozpi****lał"

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław Gleb Czugunow opublikował na swoim Instagramie film, w którym opowiedział o tym, że został napadnięty przez chuliganów mieniących się kibicami Śląska Wrocław. "Jakiś wielki pan złapał mnie za gardło, podniósł mnie, wziął nóż i powiedział, że wszedłem na terytorium Śląska i że nas żużlowców to on będzie ku*wa rozpi****lał - relacjonował Rosjanin.

Cało zdarzenie miało miejsce w sobotę we Wrocławiu. - Teraz we Wrocławiu, blisko ulicy Pobożnego, szedłem sobie po ulicy i idzie jakiś wielki pan, złapał mnie za gardło, podniósł mnie, wziął nóż i powiedział, że wszedłem na terytorium Śląska i że nas żużlowców to on będzie ku*wa rozpi****lał - opowiadał Czugunow.

Zobacz wideo Ludzie piszą „Artur, weź zaj**b Don Kasjo”, a ja myślę: „Kto to w ogóle jest?”

- Powiedział, że mam ściągnąć swoją bluzę albo on mnie zostawi bez zębów i bez wszystkiego. Uciekałem, a później dołączyło do niego jeszcze dwóch i powiedziało, że jak ja jeszcze raz wjadę swoim żużlowym busem na ich dzielnicę, to będę bez zębów i połamany - kontynuował zawodnik na Instastory. Po pewnym czasie to wideo zostało usunięte z jego konta

Gleb Czugunow jest 21-letnim reprezentantem Rosji, który od roku ma także polskie obywatelstwo. W lidze polskiej jeździ od 2016 roku, a od 2018 roku jest zawodnikiem Betard Sparty Wrocław, trzeciej najlepszej drużyny w Polsce w minionym sezonie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA