"Dzwoń na policję". Polski klub pojechał na Teneryfę. "Mocni w piciu na umór"

- Była część grupy, która nie przestrzegała zasad. Mieliśmy wiele skarg - tak pracownicy hotelu na Teneryfie skomentowali pobyt zawodników i działaczy klubu Moje Bermudy Stali Gorzów. Interia.pl informuje o hucznym zgrupowaniu żużlowców i działaczy Stali.

Członkowie zespołu Moje Bermudy Stal Gorzów udali się na zgrupowanie do Hiszpanii. - Wszyscy uczestnicy zgrupowania mówią jednogłośnie, że jest fantastycznie. Nasi zawodnicy są mocno nastawieni na sprawdzenie swojej kondycji i możliwości przygotowania się do sezonu. (...) Jest dużo sportu, integracji, słońca i bardzo pozytywnej atmosfery. (...) Jest dużo fajnych spotkań, rozmów, a oprócz tego przyglądamy się naszym zawodnikom, jak trenują. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że jest to fantastyczny obóz – relacjonował Marek Grzyb, prezes Stali Gorzów.

Zobacz wideo Czarne chmury nad Robertem Kubicą. Musi na nowo zdefiniować swoją karierę

Zgrupowanie - jeśli wierzyć informacjom serwisu Interia - zakończyło się wielką imprezą. "Niektórzy w nocy wyrzucali rzeczy z balkonu. Faktycznie zadzwoniliśmy do kogoś z grupy, aby z nimi porozmawiać. Ten ktoś odpowiedział nam: nie dzwoń do mnie już, zadzwoń na policję. Mieliśmy wiele skarg od innych klientów, którzy mieli pokoje obok tych, w których była wspomniana grupa" - takiego maila Interia otrzymała od pracownika hotelu.

Kamil Grabara w AarhusGrabara wyrasta na bohatera! Polak krok od pobicia rekordu. Niesamowita seria

Ale to nie wszystko. Interia informuje, że działacze najprawdopodobniej nie wytrzeźwieli nawet na lotnisku.

"Prezes Marek Grzyb nie został w niedzielę wpuszczony na pokład samolotu, a radny i mecenas Jerzy Synowiec pisze na Facebooku, że u szefa akcji stwierdzono brak kontaktu z otoczeniem. Dyrektor Tomasz Michalski wrócił przed czasem" - czytamy.

"Mocni w piciu na umór"

Warto też znać otoczkę historii, bo Stal niedawno złożyła wniosek do miasta o niemal cztery miliony złotych dotacji. Jerzy Synowiec, radny Gorzowa, napisał ironicznie: "Ludzie nic nie rozumiecie, wszak chodziło o promocję Gorzowa. Że jesteśmy mocni w piciu na umór i rozróbach". Poprosiliśmy klub o komentarz, ale jeszcze nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Stal Gorzów to wicemistrz Polski z 2020 r. Kapitanem jest Bartosz Zmarzlik, dwukrotny mistrz świata.

Jose Kante niedługo był bezrobotny. Będzie grał w klubie razem z reprezentantem PolskiJose Kante niedługo był bezrobotny. Będzie grał w klubie razem z reprezentantem Polski

Więcej o: